Rusko dopsalo na soupisku gólmana Košečkina | iSport.cz
8. května 2011 • 11:36

Rusko dopsalo na soupisku gólmana Košečkina

Autor: čtk
Ruský brankář Košečkin
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaké změny byly na Spartě vidět pod trenérem Kotalem?
Baník - Jablonec: Rychlý kontr Severočechů zakončil gólovou střelou z těžké pozice Kubista, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rusko zaplnilo na soupisce na hokejovém mistrovství světa na Slovensku pozici třetího brankáře a zapsalo Vasilije Košečkina z Čerepovce. Vedení sborné tak reagovalo na zranění brankáře Jevgenije Nabokova, který si ve čtvrtečním utkání proti Dánsku zranil tříslo a turnaj pro něj skončil.Košečkin bude už v dnešním utkání proti České republice krýt záda Konstantinu Barulinovi. Rusové mají ještě volné jedno místo v poli a kouč Vjačeslav Bykov je připraven čekat na útočníka Pavla Dacjuka z Detroitu.

V osmifinálové skupině E mají volné jedno místo v poli i Slováci, pro které turnaj skončí pondělním zápasem s Dánskem. Češi nezaplnili jednu pozici pro hráče v poli a také třetí místo gólmana. Dvě místa v poli mají dál volná Dánové. Finové ještě mohou zapsat dva hráče v obraně či útoku a třetího brankáře. Zaplněnou soupisku má jen Německo.

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourŠvédské hokejové hry 2020 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud