Češi spílají Arťuchinovi, napadli i Wikipedii | iSport.cz
12. května 2011 • 14:04

Češi spílají Arťuchinovi, napadli i Wikipedii

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
24
TOP VIDEA
Liberec - Mladá Boleslav: Krásná akce! Pešek nabral rychlost, vyhnul se Šedovi a domácí vedli 1:0!
Hoftych: Jsme, kde jsme chtěli být. Důležitý bude teď los
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jestli si někdo na světovém šampionátu nezískal přízeň českých hokejových fanoušků, je to ruský obr Jevgenij Arťuchin. Jeho řádění ze vzájemného zápasu, které odnesli zraněním Milan Michálek a Karel Rachůnek, mu stále nemohou zapomenout.Při čtvrtfinálovém duelu Česko - USA tak byl v rukou českých příznivců vidět i transparent s nápisem "Smrt Arťuchinovi" doplněný heslem "My jsme tady doma".

Ještě dál ve své nenávisti k ruskému pořízkovi, který se za své zákroky rozhodně nechtěl omlouvat, ovšem zašli někteří fanoušci na internetové encyklopedii Wikipedia.

Brzy po zápase s Ruskem se Arťuchinův profil začal měnit k nepoznání. Nejdřív se objevil dodatek, že je frustrovaný, protože "otec ho zneužíval a matka byla šlapka", pak další vulgární výkřiky o "faulovacím hajzlovi" a o tom, že jeho jméno v překladu znamená "velká svině s malým ..."

"Vylepšený" profil Jevgenije Arťuchina na české verzi Wikipedie"Vylepšený" profil Jevgenije Arťuchina na české verzi WikipedieFoto Repro Wikipedia.cz

"Na MS 2011 bude nejspíš zabit, nepřestane-li hrát jak zm*d," stojí dále v profilu, který napadli "vtipálkové". Nápor vulgarit na stránku byl tak velký, že ji byli administrátoři nuceni uzamknout.

Jen počkej, Arťuchine! Ruský ničitel je jedním z největších nepřátel Čechů
Jen počkej, Arťuchine! Ruský ničitel je jedním z největších nepřátel Čechů

Vstoupit do diskuse
24

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud