Záruba: Tancem jsem chtěl pobavit režiséra | iSport.cz
18. května 2011 • 04:00

Záruba: Tancem jsem chtěl pobavit režiséra

Autor: zal
TOP VIDEA
České Budějovice - Baník: Smola zužitkoval sólo a pojistil vedení Ostravy! 2:0 pro hosty
Pokorný chválil Kometu: Přiblížili jsme se hře play off
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sedmnáct dní servírovali milionům diváků parádní hokejové menu. Jako dezert v přestávce nedělního finále mistrovství světa pak Česká televize nabídla sestřih největších úletů komentátorů na Slovensku. Jeho hvězdou se jednoznačně stal šéfkomentátor Robert Záruba (43).Jeho taneční kreace ještě se sluchátky na uších se staly hitem internetu.

Robert Záruba ukazuje, že i on dokáže být velkým frajerem.Robert Záruba ukazuje, že i on dokáže být velkým frajerem.Foto /Youtube/
Robert Záruba ukazuje, že i on dokáže být velkým frajerem.Robert Záruba ukazuje, že i on dokáže být velkým frajerem.Foto /Youtube/

„Normálně takové věci nedělám. Bylo to po vstupu do Hokejového poledne, když jsem měl radost, že to mám za sebou. Chtěl jsem pobavit režiséra, tak jsem mu zatancoval,“ vysvětloval včera.

„Chvíli jsem se tanci věnoval, tak jsem to chtěl využít,“ vysvětlil účastník pořadu StarDance.

Křepčení si každopádně mohl dovolit – České televizi vyšly přenosy z MS na jedničku, na ČT4 trhaly rekordy sledovanosti.

„Jsme rádi, že se líbily a že se na ně koukalo hodně lidí. Nějaké rezervy ještě máme, pořád lze přicházet s dalšími nápady. Záleží na penězích a kreativitě,“ zhodnotil Záruba působení v Bratislavě a Košicích.Uff, to je dřina. Tak si položím hlavu na rameno Michala Dusíka.
Uff, to je dřina. Tak si položím hlavu na rameno Michala Dusíka.

Témata:  sport, hokej, ms, Česko, Záruba, video
 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourŠvédské hokejové hry 2020 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud