Kouč po pádu z letadla: Ještě jsem nevystřízlivěl | iSport.cz
18. května 2011 • 11:28

Kouč po pádu z letadla: Ještě jsem nevystřízlivěl

Autor: bko, cas.sk
TOP VIDEA
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - To byl mistrovský večírek, jak se sluší a patří. Finští hokejisté získali v neděli v Bratislavě podruhé v historii titul mistrů světa a oslavy neberou konce. Jednou z hlavních postav se stal nechtěně asistent trenéra Pasi Nurminen, který při pondělním triumfálním příletu finské výpravy do Helsinek nezvládl poslední schůdek při vystupování z letadla a natáhl se na rodnou hroudu jak široký, tak dlouhý.Mistři světa začali velkolepou mistrovskou pařbu bezprostředně po převzetí zlatých medailí. V noci pak obsadili bratislavský podnik LaRambla na Starém Městě a přes hotelový bar pokračovali až do letadla.

"Někdo vydržel do půl páté, někteří pokračovali ještě dál," popisoval večírek Peter Brüll, který se o výpravu na Slovensku staral. Proto se není čemu divit, že při příletu domů si někteří nebyli úplně jistí v kramflecích, oslavy navíc pokračovaly i na palubě letadla.

"Video jsem ještě neviděl," hlásil v úterý Pasi Nurminen finskému deníku Iltalehti. Svůj neobvyklý vstup na finskou půdu bral hodně s nadhledem, redaktor si prý dokonce nebyl jistý, jestli je kouč vůbec při smyslech.

"Párty byla senzační. Teď jsem doma a snažím se dostat jakžtakž do normálního stavu," usmíval se Nurminen. "Žádné další oslavy v nejbližších dnech neplánuju, bylo toho tak akorát," dodal bývalý reprezentační gólman, který v dresu Atlanty hrával i NHL.

Mikko Koivu dovedl svůj tým až na vrchol.
Mikko Koivu dovedl svůj tým až na vrchol.

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud