Havlát čeká na prohlídku. Účast na MS? Hadamczik není optimista | iSport.cz
23. dubna 2012 • 17:24

Havlát čeká na prohlídku. Účast na MS? Hadamczik není optimista

Autor: jip
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Vémola promluvil o Mikuláškovi, rozchodu i drogách: Pešta? Bulík, ale něco dokázal
Sportovci na sítích: Vrátí se Lela ke Karlosovi? Kdo přidal nejroztomilejší video?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na zítřejší zdravotní prohlídku čeká v San José hokejový útočník Martin Havlát. Pak padne verdikt, jestli s ním bude reprezentační trenér Alois Hadamczik počítat do přípravy před mistrovstvím světa. Kouč moc optimistický není. „Je to tak padesát na padesát. Havlátovy zdravotní problémy přetrvávají,“ řekl na srazu národního týmu v Brně.Havlátovo San José utrpělo v 1. kole play off NHL porážku od St. Louis a nálada v klubu Žraloků tak logicky bude na bodu mrazu. Navíc samotný útočník má za sebnou sezonu, v níž se mu nevyhýbaly potíže, napřed s ramenem, letos s podkolenní šlachou.

„Bojí se, že ho ani nepustí. Když mi řekl, jaká je nálada v klubu, kolik zápasů odehrál, pak ho předchozí zranění zas pobolívalo, je to padesát na padesát,“ řekl Hadamczik.

Ještě nečitelnější je situace kolem obránce Zbyňka Michálka z Pittsburghu. Ten čeká přírůstek do rodiny, Hadamczik se s ním chystá ještě mluvit.

V každém případě se chystá po dohrání finále KHL ještě oslovit Martina Škoulu.

„Během sezony prezentoval, že nebude chtít reprezentovat, ale my bychom ho potřebovali. Až finále KHL skončí, tak mu budu volat,“ vyložil Hadamczik.

Národní tým se v Brně chystá na závěrečný turnaj Euro Hockey Tour, ještě čeká na přílet nováčka Jakuba Kindla z Detroitu. Ve čtvrtek hraje proti Švédsku, v sobotu pak změří síly od s Finskem a o den později se utká s Ruskem.

Martin Havlát bojoval, na ledě byl u jediné vstřelné branky San Jose, ale k výhře to nestačilo.
Martin Havlát bojoval, na ledě byl u jediné vstřelné branky San Jose, ale k výhře to nestačilo.

Témata:  sport, hokej, NHL, havlát
Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud