Češi nastoupí proti Rusům až v noci | iSport.cz
2. ledna 2009 • 09:28

Češi nastoupí proti Rusům až v noci

Autor: ČTK
Radost českých hokejistů v utkání s USA
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Pardubice - Sparta Praha: Machala znovu v samostatném úniku, tentokrát však neuspěl Pardubice - Sparta Praha: Machala znovu v samostatném úniku, tentokrát však neuspěl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Organizátoři mistrovství světa hokejistů do 20 let v Kanadě změnili program čtvrtfinálových zápasů, aby všechny týmy měly stejný čas na odpočinek.Česká reprezentace se tak s Ruskem utká až v sobotu v 1:30 SEČ, souboj USA se Slovenskem začne dnes v 21:30. Podle původního rozpisu se čtvrtfinálové zápasy měly hrát v opačném pořadí.

"Změny jsou v souladu s pravidly IIHF. Udělali jsme je proto, aby všechny týmy měly mezi zápasy stejně času na odpočinek," řekl na oficiálních stránkách IIHF ředitel turnaje Frank Gonzalez.

"Podle nového programu čeká vítěze úvodního čtvrtfinále první semifinálový zápas, vítěz druhého čtvrtfinále pak nastoupí v pozdějším semifinále," dodal.Semifinálové zápasy jsou na programu v sobotu. Obhájce titulu Kanadu čeká lepší z dvojice Rusko - Česko, v druhém souboji se utkají Švédové s vítězem zápasu mezi USA a Slovenskem.

Témata:  sport, hokej, čr, rusko, změna
 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Channel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud