Česká stopa ve finále hokejového MS. Bitvu o zlato odpíská Jeřábek | iSport.cz
19. května 2013 • 08:54

Česká stopa ve finále hokejového MS. Bitvu o zlato odpíská Jeřábek

Autor: ČTK
Česká republika bude mít v Globenu svého zástupce. Finále hokejové MS odpíská Antonín Jeřábek (ilustrační foto)
TOP VIDEA
Basketbaloví hrdinové se vrátili do Prahy! Za rok budeme ještě silnější, usmíval se Satoranský Basketbaloví hrdinové se vrátili do Prahy! Za rok budeme ještě silnější, usmíval se Satoranský
SESTŘIH: Liberec - Sparta 8:7 v prodloužení. Po nádherném obratu rozhodl hattrickem Birner SESTŘIH: Liberec - Sparta 8:7 v prodloužení. Po nádherném obratu rozhodl hattrickem Birner
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český hlavní rozhodčí Antonín Jeřábek se stejně jako před rokem představí ve finálovém zápase hokejového mistrovství světa. Nejlepší arbitr uplynulé extraligové sezony byl delegován společně s Konstantinem Oleninem z Ruska. V závěrečném duelu šampionátu se utkají domácí Švédsko s překvapením turnaje Švýcarskem.

S Jeřábkem a Oleninem, který bude ve finále MS poprvé v kariéře, budou zápas ve Stockholmu řídit čároví rozhodčí Ivan Dědulja z Běloruska a Kanaďan Jesse Wilmot. Utkání v hale Globen začne ve 20:30.

Duel o třetí místo mezi Finskem a USA budou rozhodovat jako hlavní Švýcar Brent Reiber a Švéd Marcus Vinnerborg.

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud