Tak tohle ano! Ovečkin si točil mistrovské oslavy na mobil | iSport.cz
28. května 2014 • 17:55

Tak tohle ano! Ovečkin si točil mistrovské oslavy na mobil

Autor: fan
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Všech 69 gólů Slavie: Podívejte se na Hušbauerovy rakety a další parádičky
Mistrovské oslavy v plném proudu! Hasiči u Edenu ale i jízda s pohárem po Praze
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tahle vozidla už aby si pomalu zarezervovali nastálo. Speciálně upravené autobusy, z nichž před dvěma lety jako mistři světa kynuli fanouškům, ruští hokejisté zase s radostí použili. Po návratu z triumfálně ovládnutého minského šampionátu si to na střeše při jízdě Moskvou užíval hlavně kapitán Alexandr Ovečkin, který pilně zásoboval svůj profil na sociální síti Instagram.Je libo domácí fotku kapitána světových šampionů s pohárem a rodiči? Nebo video z odjezdu rozjařených ruských hokejistů přímo z minské arény bezprostředně po zisku dalšího titulu mistrů světa. Všechno najdete na instagramovém profilu Alexe Ovečkina, Ogr8 (což je zkratka Alex The Great, Alex Veliký, a útočníkovo číslo 8).

Svým příznivcům tam ukázal i to, jak vypadlo přivítání zlaté sborné v Moskvě z vršku speciálních autobusů. „Tak tohle ano!“ připsal k fotografii obránce Alexandra Kutuzova, užívajícího si ovace z ulic. Video ze samotné jízdy pak okomentoval popiskem „Kdo jsou mistři?“

Lidé napříč Moskvou prý při oslavné jízdě házeli na šampiony nahoru na střechu svá trika s tím, aby se jim jejich molodci podepsali.

Následovala audience v Krelmu u prezidenta Vladimira Putina, který byl v Minsku na finálovém utkání s Finy. Teď od mužstva dostal dres s číslovkou čtrnáct a jmenovkou „Šampion“. Jednotliví hráči a členové realizačního týmu zase obdrželi státní vyznamenání. Na těžké roztrpčení z únorové olympiády v Soči, kde favorizovaný domácí soubor vypadl ve čtvrtfinále, se rychle zapomnělo. Zlatá náplast zabrala.

„Ale už je to za námi, teď budeme hladoví po tom, úspěch zopakovat. A to bude ještě těžší,“ vyhlásil úspěšný kouč Oleg Znarok, který tým převzal právě po Soči. Při pohledu na Ovečkina, Malkina či Bobrovského aby Rusové ty speciální autobusy na oslavné přehlídky vážně asi ani neuklízeli…

VIDEO + FOTO: ruské oslavy pohledem kapitána Alexandra Ovečkina

Ruští hokejisté během oslav světového titulu v Moskvě
Ruští hokejisté během oslav světového titulu v Moskvě

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud