Rusové přišli o dvě útočné hvězdy, ovšem Malkin už trénoval | iSport.cz
2. května 2015 • 20:20

Rusové přišli o dvě útočné hvězdy, ovšem Malkin už trénoval

Autor:
Danis Zaripov (vpravo) prchá norským obráncům v úvodním utkání MS
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA: Co chápe Kotal a Jílek ne. Budějky nad námi? Dřív sci-fi
SESTŘIH: Neapol - Barcelona 1:1. Divoký závěr, Vidal po dvou slepených žlutých nedohrál
VŠECHNA VIDEA ZDE

K ruskému týmu už se sice i na ledě připojil Jevgenij Malkin z Pittsburghu, ovšem obhájci mistrovského titulu o dvě hvězdy přišli. Z NHL kvůli zdravotním problémům nedorazí Pavel Dacjuk (Detroit) a Danis Zaripov nemůže po zranění s Norskem (6:2) dál pokračovat. „Opouštím tým s těžkým srdcem,“ komentoval zranění Zaripov.Po zápasu s Norskem musel k lékaři i útočník Viktor Tichonov (nastřelená noha), ale vážné to není. Podle lékaře výpravy si oddechne jeden, maximálně dva zápasy.

Dacjuk měl po vyřazení s Tampou Bay v prvním kole Stanley Cupu zájem přijet, ale zdraví jej na mistrovství světa do Prahy a Ostravy nepustilo. „Mluvili jsme s ním, ale má problémy s kotníkem,“ informoval manažer ruského týmu Andrej Safronov. „Chtěl přijet a pomoct klukům, ale bohužel to nejde.“

Dobrou zprávou pro Rusko je, že Malkin a Kuljomin budou v neděli připravení poprvé naskočit. Rusko hraje od 12.15 hodin proti Slovinsku.

Témata:  sport, hokej, rusko, Zaripov, malkin
 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourŠvédské hokejové hry 2020 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud