MS v hokeji 2016 | Česko - Švýcarsko 5:4. Kašparovy magické nájezdy. Na MS dal už třetí a zase stejně | iSport.cz
17. května 2016 • 13:29

Kašparovy magické nájezdy. Na MS dal už třetí a zase stejně

Autor: mto
TOP VIDEA
Baník - Jablonec: Trenér Rada končil zápas v emocích a hrozil kameramanovi
iSport podcast: Jaké změny byly na Spartě vidět pod trenérem Kotalem?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Lukáš Kašpar tváří v tvář brankáři při nájezdech na mistrovství světa? Pan neomylný. Nejen, že můžete rovnou počítat s gólem od českého útočníka, ale puk projde za brankovou čáru také vždy stejným způsobem. Mezi betony nebohých mužů s maskou. Na letošním šampionátu už se tímto způsobem předvedl třikrát, naposledy dnes při trestném střílení proti Švýcarsku.Česko - Švýcarsko 5:4

Brankář Reto Berra je zkušený, na šampionátu se představuje už popáté a běžně chytá pokusy největších borců NHL v dresu Colorada. Kašpar na něj při svém pokusu přesto vyzrál a v 25. minutě zvýšil na 2:1. Vůjtkův tým poprvé v utkání vedl a náskok v divoké přestřelce už nepustil.

Česko - Dánsko 1:2 po sam. nájezdech

Český tým zatím jedinkrát na šampionátu bral méně bodů než soupeř, Kašpar ale proti Dánům nájezdovou jistotou. Devětadvacetiletý Sebastian Dahm mohl vymýšlet co chtěl, vlasatý útočník přesto dosáhl svého a poslal puk skrz jeho betony. Nestačilo to - soupeř proměnil všechny tři nájezdy.

Lukáš Kašpar překonal i Dahma v brance DánskaLukáš Kašpar překonal i Dahma v brance DánskaFoto ČTK/AP

Česko - Lotyšsko 4:3 po sam. nájezdech

Zkušený veterán Edgars Masalskis v lotyšské bráně moc dobře tušil, co je Kašparova specialita. Chtěl forvarda vyděsit, vypíchnout mu puk holí, ale místo toho to byl on, kdo zůstal pokořen. A český tým bral bod navíc v druhém utkání ve skupině.

VIDEO: Kašparův nájezd v čase 1:59

Více o mistrovství světa v Rusku čtěte ZDE >>>

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourŠvédské hokejové hry 2020 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud