6. května 2018 • 15:39

Další zúžení českého týmu na MS: domů jedou obránci Musil a Pyrochta

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost
FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Širší kádr české hokejové reprezentace na mistrovství světa v Kodani opouštějí obránci David Musil z Třince a Filip Pyrochta z Liberce. Oba se nevejdou na soupisku a pocestují domů. V dějišti turnaje zůstane v týmu celkem 26 hráčů a na tři volná místa v poli zůstávají čtyři kandidáti.Jsou to obránce Jakub Krejčík a útočníci Robin Hanzl, Martin Kaut a David Šťastný. Nezapsaný zůstává na pozici třetího brankáře také Dominik Hrachovina.

Češi, kteří do turnaje vstoupili v sobotu proti Slovensku (3:2 v prodloužení), začali turnaj s 21 hráči na soupisce - dvěma brankáři, sedmi beky a 12 útočníky. Po zranění Martina Nečase dnes budou hrát svěřenci trenéra Josefa Jandače v druhém duelu proti Švédsku jen na 11 útočníků.

Pětadvacetiletý David Musil a o čtyři roky mladší Pyrochta se nedočkají premiéry na velké mezinárodní akci. Musil, syn bývalého reprezentačního beka a mistra světa z roku 1985 Františka Musila a vnuk legendy Jaroslava Holíka, má na kontě pět reprezentačních startů a debutoval loni před světovým šampionátem v Paříži.

Pyrochta si připsal první starty v národním týmu na začátku této sezony v duelech se Slovenskem v Třinci a Žilině a celkem v sezoně sehrál v jeho dresu 12 utkání.

FAKTA MS: jde se na Švédy! Jágr chválí mladé, ale věří i Červenkovi s Plekancem
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze