MS v hokeji 2019 | Prezidentka? Nadějná blondýna, perlili Hronek a Bartošák o Slovensku | iSport.cz
15. května 2019 • 19:39

Prezidentka? Nadějná blondýna, perlili Hronek a Bartošák o Slovensku

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Sparta doma neztratí, co Plzeň na Baníku?
LIGA NARUBY: Na fotbal teď na štaflích a terakotová armáda v Edenu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Filip Hronek i Patrik Bartošák na MS zatím září. Bek Detroitu zaznamenal za tři utkání pět kanadských bodů (2+3), exvítkovický brankář v přímém souboji předčil svůj švédský gólmanský vzor Henrika Lundqvista (5:2) a zdatně vzdoroval i ruské palebné mašinerii (0:3). Jak si ale oba čeští reprezentanti vedli ve vědomostním kvízu mapujícím pořadatelskou zemi šampionátu? Podívejte se na na video, které přímo v bratislavském hotelu Hilton, kde během MS sídlí národní tým, připravila reportérka iSport TV Simona Kubišová.Kdy se rozdělilo Československo? Hronkovi s Bartošákem nezpůsobila první otázka kvízu žádný problém, oba shodně odpověděli 1. ledna 1993. O dotaz později už ale bylo hůře, jméno čerstvě zvolené slovenské prezidentky Zuzany Čaputové nevěděli. "O politiku se nezajímám," lakonicky reagoval Hronek.

"Nevzpomenu si, vím jen, že je to nějaká nadějná mladá blondýna. A taky, že český prezident je Miloš Zeman," smál se Bartošák, kterému se v průběhu šampionátu narodil syn.

Čím se na Slovensku platí? Jaká je rozloha země a počet obyvatel? Kdo byl Ondrej Nepela, jehož jméno nese bratislavská hokejová arena? Na mnohdy úsměvné odpovědi Bartošáka s Hronkem se podívejte ve VIDEU.

Slovenský KVÍZ Hronek vs. Bartošák. Kdo ví víc o pořadatelské zemi?

Útočník Filip Chytil (vpravo) na tréninku s obráncem Filipem Hronkem
Útočník Filip Chytil (vpravo) na tréninku s obráncem Filipem Hronkem

Bartošák o narození syna: Nádherný zážitek. Asi mi to dojde až po mistrovství

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2020 zrušeno

Mistrovství světa v hokeji se mělo konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Kvůli šíření koronoviru však IIHF šampionát 21. března zrušila. Český tým měl odehrát základní skupinu A v Lausanne, kde by se postupně střetl se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem. Příští MS v hokeji proběhne od 7. května 2021 v Minsku a Rize.

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Skupina B
Články odjinud