MS v hokeji 2019 | Prezidentka? Nadějná blondýna, perlili Hronek a Bartošák o Slovensku | iSport.cz
15. května 2019 • 19:39

Prezidentka? Nadějná blondýna, perlili Hronek a Bartošák o Slovensku

1080p720p360p
Slovenský KVÍZ Hronek vs. Bartošák. Kdo ví víc o pořadatelské zemi?
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: trefa do srdce Tribuny Sever, komentoval Kanga Frýdka? LIGA NARUBY: trefa do srdce Tribuny Sever, komentoval Kanga Frýdka?
Vémola komentuje čtvrtfinále. Jak by si vedl v hokejové bitce? Vémola komentuje čtvrtfinále. Jak by si vedl v hokejové bitce?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Filip Hronek i Patrik Bartošák na MS zatím září. Bek Detroitu zaznamenal za tři utkání pět kanadských bodů (2+3), exvítkovický brankář v přímém souboji předčil svůj švédský gólmanský vzor Henrika Lundqvista (5:2) a zdatně vzdoroval i ruské palebné mašinerii (0:3). Jak si ale oba čeští reprezentanti vedli ve vědomostním kvízu mapujícím pořadatelskou zemi šampionátu? Podívejte se na na video, které přímo v bratislavském hotelu Hilton, kde během MS sídlí národní tým, připravila reportérka iSport TV Simona Kubišová.



Kdy se rozdělilo Československo? Hronkovi s Bartošákem nezpůsobila první otázka kvízu žádný problém, oba shodně odpověděli 1. ledna 1993. O dotaz později už ale bylo hůře, jméno čerstvě zvolené slovenské prezidentky Zuzany Čaputové nevěděli. "O politiku se nezajímám," lakonicky reagoval Hronek.

"Nevzpomenu si, vím jen, že je to nějaká nadějná mladá blondýna. A taky, že český prezident je Miloš Zeman," smál se Bartošák, kterému se v průběhu šampionátu narodil syn.

Čím se na Slovensku platí? Jaká je rozloha země a počet obyvatel? Kdo byl Ondrej Nepela, jehož jméno nese bratislavská hokejová arena? Na mnohdy úsměvné odpovědi Bartošáka s Hronkem se podívejte ve VIDEU.

Slovenský KVÍZ Hronek vs. Bartošák. Kdo ví víc o pořadatelské zemi?
1080p 720p 360p

Útočník Filip Chytil (vpravo) na tréninku s obráncem Filipem Hronkem
Útočník Filip Chytil (vpravo) na tréninku s obráncem Filipem Hronkem

Bartošák o narození syna: Nádherný zážitek. Asi mi to dojde až po mistrovství
1080p 720p 360p

 
Aktuální zápasy
Články odjinud