MS v hokeji 2019 | Prezidentka? Nadějná blondýna, perlili Hronek a Bartošák o Slovensku | iSport.cz
15. května 2019 • 19:39

Prezidentka? Nadějná blondýna, perlili Hronek a Bartošák o Slovensku

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Filip Hronek i Patrik Bartošák na MS zatím září. Bek Detroitu zaznamenal za tři utkání pět kanadských bodů (2+3), exvítkovický brankář v přímém souboji předčil svůj švédský gólmanský vzor Henrika Lundqvista (5:2) a zdatně vzdoroval i ruské palebné mašinerii (0:3). Jak si ale oba čeští reprezentanti vedli ve vědomostním kvízu mapujícím pořadatelskou zemi šampionátu? Podívejte se na na video, které přímo v bratislavském hotelu Hilton, kde během MS sídlí národní tým, připravila reportérka iSport TV Simona Kubišová.Kdy se rozdělilo Československo? Hronkovi s Bartošákem nezpůsobila první otázka kvízu žádný problém, oba shodně odpověděli 1. ledna 1993. O dotaz později už ale bylo hůře, jméno čerstvě zvolené slovenské prezidentky Zuzany Čaputové nevěděli. "O politiku se nezajímám," lakonicky reagoval Hronek.

"Nevzpomenu si, vím jen, že je to nějaká nadějná mladá blondýna. A taky, že český prezident je Miloš Zeman," smál se Bartošák, kterému se v průběhu šampionátu narodil syn.

Čím se na Slovensku platí? Jaká je rozloha země a počet obyvatel? Kdo byl Ondrej Nepela, jehož jméno nese bratislavská hokejová arena? Na mnohdy úsměvné odpovědi Bartošáka s Hronkem se podívejte ve VIDEU.

Slovenský KVÍZ Hronek vs. Bartošák. Kdo ví víc o pořadatelské zemi?

Útočník Filip Chytil (vpravo) na tréninku s obráncem Filipem Hronkem
Útočník Filip Chytil (vpravo) na tréninku s obráncem Filipem Hronkem

Bartošák o narození syna: Nádherný zážitek. Asi mi to dojde až po mistrovství

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud