České hokejistky podlehly Finkám

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

České hokejistky prohrály v úvodním utkání na mistrovství světa hráček do osmnácti let ve Füssenu s Finskem 1:2 po samostatných nájezdech.

Tým Suomi dostala do vedení v 6. minutě Tiina Saarimäkiová, ale hned za tři minuty vyrovnala Lucie Nováková.

V základní hrací době ani v prodloužení už další gól nepadl a v nájezdech rozhodla Susanna Tapaniová.

Další zápas čeká tým trenéra Tomáše Výtiska v úterý od 16:00 proti Švýcarsku.

MS hokejistek do 18 let:
Skupina B:
Česká republika - Finsko 1:2 po sam. nájezdech (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0) Branky: 9. Nováková - 6. Saarimäkiová, rozhodující sam. nájezd Tapaniová. USA - Rusko 17:0 (9:0, 4:0, 4:0)
Skupina A: Kanada - Švýcarsko 16:1 (4:0, 6:1, 6:0), Švédsko - Německo 8:1 (1:1, 1:0, 6:0)

0

Mistrovství světa v hokeji ONLINE

Program Nominace Vstupenky Sestřihy z MS Výsledky MS v hokeji 2023 MS hokej U20

Mistrovství světa v hokeji 2024 se vrací do Česka. Od 10. do 26. května 2024 bude hostit MS v hokeji Praha a Ostrava. Česká hokejová reprezentace odehraje všechny zápasy v Praze, ve skupině B se postupně utká s Finskem, Norskem, Švýcarskem, Dánskem, Rakouskem, Velkou Británií a Kanadou.