30. října 2008 • 12:01

O Romeovi a jeho modelkách

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0 Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE - S bratrem Romanem už se Martin Hamrlík nestýká tak intenzivně jako dřív. O jeho životě si tak čte v časopisech. „Ráno otevřu Spy a to kafe, co piju, vyprsknu zpátky do hrnku!“ popisuje s úsměvem.Zlínský zadák se nestačí divit, s kým jeho o rok mladší brácha randí.

V létě psala média o Romanově žhavém románku s modelkou Dominikou Mesárošovou, která si nechala zvětšit prsa a měla údajně poměr i se zmizelým podnikatelem Moťovským.

A nedávno se objevily v časopisech fotky Romana s vdanou Miss Petrou Minářovou. Čtyřiatřicetiletý olympijský vítěz z Nagana byl spojován také s modelkou a moderátorkou Evou Aichmajerovou.


Roman Hamrlík je urostlý a bohatý - jak už to u slavných hokejistů bývá
Roman Hamrlík je urostlý a bohatý - jak už to u slavných hokejistů bývá

„Já se to dozvídám až z těch časopisů. Bráchovi pak volám a on mi vždycky říká: To je staré,“ vypráví.

Jestli to znamená, že už s dotyčnou nechodí, anebo naopak vztah kvete už nějaký čas, to extraligový bek netuší. Podrobnosti nevyzvídá.„Brácha je rozvedený, takže si už může dělat, co chce,“ říká.

Hamrlík: Můj nájezd kopíruje i Eliáš>>>

O tom, zda Roman „loví“ sexy modelky i v zámoří, přehled nemá. „Nevím, co tam dělá. Kanadský Spy mi domů nechodí,“ směje se. Rovněž v kabině RI Okna Zlín vzbudí každá zpráva o soukromém životě Romana Hamrlíka poprask.

„Kluci na mě volají: Larry, tvůj brácha je zase v novinách. Ale ne ve Sportu,“ vypráví.

V létě se s bratrem, jehož přezdívka „Romeo“ je výstižná, viděl asi pětkrát. Bek Montrealu už ve Zlíně nebydlí. Po rozvodu s manželkou Nicol prodal luxusní vilu v Malenovicích a pořídil si byt v Praze. V metropoli teď tráví při pobytu v Česku většinu času. Na Moravě přespává u Martina.

„Vždycky jsem se ho ptal, co v té Praze furt dělá. Tvrdil, že nic. Teď už je mi to jasné,“ podotýká opora Zlína, která bratrovi vnadné modelky nezávidí. „Mně se vůbec nelíbí. Mám jiný názor na ženy,“ přiznává.


MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, hokej, hamrlíkKlasická verze
Mobilní verze