Chceme na Kometu! Fanoušci Pardubic čekali na lístky 12 hodin | iSport.cz
5. dubna 2012 • 11:16

Chceme na Kometu! Fanoušci Pardubic čekali na lístky 12 hodin

Autor: mir
Vstoupit do diskuse
0
Pardubičtí fanoušci stojící ve frontě na lístky na finálové zápasy proti Kometě Brno. Lidé před pardubickou arénou čekali celou noc
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO – Vybavujete si, co jste dělali ve středu v devět hodin večer? Možná vás doma v televizi zajímala Čechova Chelsea proti Benfice v Lize mistrů. Některé fanoušky pardubického hokeje také, ale ti si našli jiný program. Nešlo jinak. Přesně dvanáct hodin před začátkem prodeje vstupenek na finále extraligy se shromáždili u pokladen tamní arény. Aby měli jistotu, že na vlastní oči uvidí otevírací duely mezi Pardubicemi a Kometou.Chystaný vrchol sezony na východě Čech málokoho nechává v klidu. S napětím očekávaná série propukne v Pardubicích na velikonoční pondělí, v úterý se hraje tamtéž znovu.

A protože do zdejší arény se dohromady vejde lehce přes 20 tisíc fanoušků, o lístky se strhnul boj.

O propuknuté hokejové horečce padl ze včerejška na dnešek další důkaz. Fanoušek Pepa Vlášek vyrazil pro cenné zboží v dostatečném předstihu. Dá se říct ve středu „po zprávách“.

Fronta na lístky na finálové zápasy s Kometou Brno před pardubickou arénouFronta na lístky na finálové zápasy s Kometou Brno před pardubickou arénouFoto Miroslav Horák

„V devět večer jsem tu byl první, na desátou pak dorazilo čtrnáct mých kamarádů a společně jsme tu přečkali celou noc,“ popisoval chvíli poté, co do kapsy zandává vytoužený artikl.

Hladina teploměru v noci na čtvrtek se přitom vyšplhala jen pár dílků nad bod mrazu. „Ale dalo se to vydržet, podával se rum s kolou, padla i nějaká slivovička. Nakonec to uběhlo docela rychle,“ pochvaloval si Vlášek.

Zatímco vlastníci permanentek se frontám vyhnuli, ostatní museli do fronty. Takových bylo kolem tří set. Na „hlavu“ se dávalo pět vstupenek na jeden zápas, klub dal do volného prodeje hrubým odhadem okolo 3 až 4 tisíc vstupenek.

„Více to upřesnit nejde, záleží, zda se vrátí nezvednuté rezervace permanentkářů,“ sdělil Zbyněk Kusý, generální manažer pardubického klubu.

Podobné šílenství se dá očekávat i v Brně, kde bude k dispozici jen pár set vstupenek. Vedení Komety dosud neuveřejnilo ceny, ale dá se očekávat minimálně stejná hodnota jako v Pardubicích: od 300 do 550 korun.

Fronta před pardubickou arénou na lístky na utkání s Kometou

Fanoušci Pardubic, kteří získali lístky na finálovou sérii s Kometous

Lidé ve frontě na lístky čekali celou noc

Fanoušci Pardubic čekající před halou na lístky na utkání s Kometou

Vstoupit do diskuse
0
5.kolo
Články odjinud


Články odjinud