5. dubna 2012 • 11:16

Chceme na Kometu! Fanoušci Pardubic čekali na lístky 12 hodin

Autor:
Reklama
Pardubičtí fanoušci stojící ve frontě na lístky na finálové zápasy proti Kometě Brno. Lidé před pardubickou arénou čekali celou noc
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu
ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO – Vybavujete si, co jste dělali ve středu v devět hodin večer? Možná vás doma v televizi zajímala Čechova Chelsea proti Benfice v Lize mistrů. Některé fanoušky pardubického hokeje také, ale ti si našli jiný program. Nešlo jinak. Přesně dvanáct hodin před začátkem prodeje vstupenek na finále extraligy se shromáždili u pokladen tamní arény. Aby měli jistotu, že na vlastní oči uvidí otevírací duely mezi Pardubicemi a Kometou.Chystaný vrchol sezony na východě Čech málokoho nechává v klidu. S napětím očekávaná série propukne v Pardubicích na velikonoční pondělí, v úterý se hraje tamtéž znovu.

A protože do zdejší arény se dohromady vejde lehce přes 20 tisíc fanoušků, o lístky se strhnul boj.

O propuknuté hokejové horečce padl ze včerejška na dnešek další důkaz. Fanoušek Pepa Vlášek vyrazil pro cenné zboží v dostatečném předstihu. Dá se říct ve středu „po zprávách“.

Fronta na lístky na finálové zápasy s Kometou Brno před pardubickou arénouFronta na lístky na finálové zápasy s Kometou Brno před pardubickou arénou

„V devět večer jsem tu byl první, na desátou pak dorazilo čtrnáct mých kamarádů a společně jsme tu přečkali celou noc,“ popisoval chvíli poté, co do kapsy zandává vytoužený artikl.

Hladina teploměru v noci na čtvrtek se přitom vyšplhala jen pár dílků nad bod mrazu. „Ale dalo se to vydržet, podával se rum s kolou, padla i nějaká slivovička. Nakonec to uběhlo docela rychle,“ pochvaloval si Vlášek.

Zatímco vlastníci permanentek se frontám vyhnuli, ostatní museli do fronty. Takových bylo kolem tří set. Na „hlavu“ se dávalo pět vstupenek na jeden zápas, klub dal do volného prodeje hrubým odhadem okolo 3 až 4 tisíc vstupenek.

„Více to upřesnit nejde, záleží, zda se vrátí nezvednuté rezervace permanentkářů,“ sdělil Zbyněk Kusý, generální manažer pardubického klubu.

Podobné šílenství se dá očekávat i v Brně, kde bude k dispozici jen pár set vstupenek. Vedení Komety dosud neuveřejnilo ceny, ale dá se očekávat minimálně stejná hodnota jako v Pardubicích: od 300 do 550 korun.

Fronta před pardubickou arénou na lístky na utkání s Kometou
480p 360p 240p

Fanoušci Pardubic, kteří získali lístky na finálovou sérii s Kometous
480p 360p 240p

Lidé ve frontě na lístky čekali celou noc
480p 360p 240p

Fanoušci Pardubic čekající před halou na lístky na utkání s Kometou
480p 360p 240p

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze