Bez protekce, hráči lístky nemají! Dlouhý odmítal desítky žádostí | iSport.cz
Michal Koštuřík
6. dubna 2012 • 20:49

Bez protekce, hráči lístky nemají! Dlouhý odmítal desítky žádostí

Vstoupit do diskuse
0
Jak vám to mám říct? Zkrátka nemám! Nejen po Radku Dlouhém chtějí známí lístky.
TOP VIDEA
Velký rozhovor s Václavem Kotalem čtěte v pátečním Sport Magazínu
ANKETA: Top moment sezony? Slávistické jaro, příchod Václava Kotala
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vidět finále a zemřít. Trošku nadsázka, nicméně zájem o lístky na domácí zápasy Komety při vyvrcholení sezony je extrémní. Ani hráči nemohou zdaleka uspokojit všechny žadatele z řad rodiny, přátel, kamarádů a známých. Každý má k dispozici jen dvě permanentky. „Volají mi lidi, co se dva roky neozvali,“ přibližuje situaci brněnský útočník Radek Dlouhý.Lístky nejsou za lacino, podle mnohých fandů jsou naopak předražené. Přesto by se Kajot Arena na finále s Pardubicemi vyprodala několikrát. Kdyby byla nafukovací…Samotní hokejisté cenu vstupenek neřeší, nemají důvod. Stejně žádné neseženou. Každý z nich disponuje jen dvěma permanentkami. „Všichni bychom jich potřebovali daleko víc,“ říká křídelník Dlouhý.

V celé republice i za jejími hranicemi (Slovensko, Finsko) sesbírala Kometa své mužstvo. Stovky příznivců jednotlivých hráčů z různých míst by chtěly vidět velké extraligové finále. Jenže mají smůlu.

„Lístky prostě nejsou, není šance. Já bych jich potřeboval takových pětatřicet čtyřicet. Kdyby byly k mání, tak je koupím. Mám rodinu, příbuzné a všichni to chtějí vidět,“ líčí ofenzivní opora Komety. „Žádná protekce nefunguje, my hráči nemáme výhody,“ krčí rameny.

Dvě vzácné vstupenky, které dostal, obdrží jeho nejbližší. Kdo konkrétně? „To nebudu zveřejňovat, ale bude to rodinka. Doufám, že přijede,“ říká Dlouhý, který musel odmítnout desítky žádostí o lístky. „I kamarádi z Prahy a z Plzně chtěli přijet,“ přiznává. Kvůli němu budou ve finále fandit Brnu.

Nedostane se ani na tisíce fandů přímo ze druhého největšího města republiky. Někteří by si ani nemohli drahé lístky dovolit. „Přesnou cenu ani neznám, noviny teď nečtu. V kabině jsme se o tom nebavili,“ tvrdí Dlouhý. „Říkáte, že stojí až sedm stovek? Chápu, že je to pro některé lidi hodně peněz. Na druhou stranu rozumím i klubu, který chce něco vydělat,“ shrnuje.

Vstoupit do diskuse
0
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud