Další bitva o lístky na Jágra začíná. Nájezd na Prahu chystá Kometa | iSport.cz
14. října 2012 • 17:20

Další bitva o lístky na Jágra začíná. Nájezd na Prahu chystá Kometa

Autor: zej
Hokejové Kladno se může díky Jaromíru Jágrovi a občasným výletům do O2 Areny pyšnit prvním místem v tabulce návštěvnosti extraligy
TOP VIDEA
České Budějovice - Baník: Smola zužitkoval sólo a pojistil vedení Ostravy! 2:0 pro hosty
Pokorný chválil Kometu: Přiblížili jsme se hře play off
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pozor, zbystřete. Jestli si nechcete nechat ujít jeden z nejatraktivnějších zápasů hokejového podzimu, kdy se Kladno v čele s Jágrem a jeho letkou z NHL v O2 Areně utká s Kometou (v úterý 23. října), musíte hned po půlnoci vyrazit na terminály Sazky, protože vstupenky se začnou prodávat v 1.15 hodin v noci. A přes internet si lístky můžete rezervovat od šesti hodin ráno. A je jasné, že o vstupenky bude velký zájem, takže si pospěšte!Jágr versus Kometa. Rozjeté Kladno proti aktuálně vedoucímu týmu extraligy. Bude to tedy pikantní souboj, opepřený o nájezd fanoušků Komety. Těch by mohlo podle hrubých odhadů dorazit až kolem deseti tisíc.

Proto je jasné, že kdo si chce vstupenky pořídit, měl by k terminálům Sazky vyrazit co nejdřív.

„Věříme, že by mohlo přijít až šestnáct tisíc lidí,“ uvedl Václav Bartoš, šéf kladenských Rytířů. Více informací na www.rytirikladno.cz.

Zápas se hraje v úterý 23. října od 18.15 hodin. Kladno už v pražském chrámu hrálo v této sezoně dvakrát, pokaždé dorazilo přes 15 tisíc lidí (15 575 proti Slavii a 15 705 proti Pardubicím).

Tentokrát by jich mohlo být ještě víc. Vstupenky stojí od 150 do 290 korun.

 
49. kolo
Články odjinud


Články odjinud