Patera trefil Kladnu naději, Boleslav vydřela dva body v Olomouci

0
PRVNÍ DOJEM: Že Třinec nemá nohy? Omyl. Pardubice tíhu neunesly
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen

EXKLUZIVNÍ VIDEOSESTŘIHY | Kladno využilo možná poslední příležitost k rozfoukání naděje na setrvání mezi elitou. V 5. kole baráže o extraligu Rytíři udolali Chomutov na jeho ledě 2:1 v prodloužení, vítězný gól trefil Pavel Patera. V druhém utkání zvítězila Boleslav v Olomouci 3:2 v prodloužení.

Kladno urvalo první výhru, Chomutov srazil Patera

Hokejisté Kladna si v pátém kole baráže o extraligu připsali první výhru, když uspěli 1:0 v prodloužení na ledě Chomutova. Vyrovnaný zápas rozhodl devět sekund po začátku prodloužení kapitán Rytířů Pavel Patera.

SESTŘIH: Baráž o hokejovou extraligu, Chomutov - Kladno 0:1 v prodloužení

Piráti Chomutv - Rytíři Kladno 0:1 v prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Branka a nahrávka: 61. Patera (Eberle). Rozhodčí: Fraňo, Polák - Pouzar, Bádal. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 4561.

Chomutov: Martin Růžička - J. Stehlík, Malec, J. Mrázek, M. Jass, Krstev, Havel, Bartejs - Bomersback, Jaroslav Svoboda, Bartečko - D. Hruška, Gajovský, Hřebejk - Šagát, Kämpf, Hromas - Račuk, Sikora, Kubinčák. Trenéři: Beck, R. Kaše a Martínek.
Kladno:
Chábera - Kolářík, T. Kaberle, L. Procházka, P. Hořava, Majeský, David Růžička - Tenkrát, Dragoun, M. Hořava - Bajaruns, Havlíček, Bílek - Dalecký, Patera, Eberle - Strnad, Machač, Kuchler. Trenéři: Čelanský, Neliba a Zajíc.

MATCH OVERVIEW LEGACY

ONLINE: Chomutov - Kladno (17:30)

Olomouc srovnala 4 vteřiny před koncem, stačilo to na bod

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli v 5. kole baráže o extraligu na ledě Olomouce 3:2 v prodloužení a oplatili tak soupeři porážku z prvního vzájemného souboje v baráži. Středočeši vedli na ledě Hanáků již 2:0, ale domácím se podařilo ve třetí třetině vyrovnat. Duel rozhodl v 63. minutě svým druhým gólem Pavel Musil.

SESTŘIH: Baráž o hokejovou extraligu, Olomouc - Boleslav 2:3 v prodloužení

HC Olomouc - BK Mladá Boleslav 2:3 v prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 55. Selingr (Ostřížek), 60. Marosz (Ostřížek, Kucharczyk) - 19. Musil (M. Látal), 37. Jarůšek (Bohunický, Musil), 63. Musil (Pojkar). Rozhodčí: Mikula, Souček - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. Diváci: 4624.

Olomouc: Halász - Jaroměřský, Cartelli, Houdek, Ondrušek, Staněk, Bartoň, Janáček - Kucharczyk, Ostřížek, Selingr - Marosz, J. Knotek, Herman - Pekr, Rác, Vodný - Jergl, Diviš, Švaňhal. Trenéři: Fiala a Dopita.
Chomutov: Valent - Němeček, Pojkar, Ovčačík, Jindra, Žabka, Bohunický, Kurka - Mikulík, D. Výborný, L. Pabiška - Jarůšek, Broš, Klimenta - M- Látal, Musil, Starý - Lenc, Vrbata, Kubica. Trenér: F. Výborný a M. Jelínek.

Hosté: 18:33. Musil, 36:25. Jarůšek, 62:45. Musil

Domácí: Halász (Vošvrda) – Cartelli, Jaroměřský, Houdek, Ondrušek, Bartoň (C), Staněk, Janáček – Kucharczyk, Ostřížek, Selingr – Pekr, Rác, Vodný – Marosz, Knotek, Herman – Jergl, Diviš, Švaňhal.

Hosté: Valent (Will) – Pojkar, Němeček, Jindra, Ovčačík, Bohunický, Žabka, Kurka – Pabiška, Výborný (C), Mikulík – Klimenta, Broš, Jarůšek – Starý, Musí, Látal – Kubica, Vrbata, Lenc – Podsedníček.