V Boleslavi tekla krev! Kaberle zranil vlastního spoluhráče

Autor: tej
0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

EXKLUZIVNÍ VIDEO | Nehezký zážitek si z barážového utkání mezi Kladnem a Boleslaví odnesl hostující obránce Václav Kolářík. Kromě toho, že Rytíři odjeli s šesti góly ve své síti, dostal hned v první minutě hokejkou do obličeje. Paradoxně však od vlastního spoluhráče.

Rytíři Kladno

Domácí: 07:32. Mikulík, 21:29. Látal, 31:59. Starý, 34:12. Musil, 57:53. Lenc, 59:23. Lenc

Hosté: 44:04. Dalecký, 53:38. Havlíček

Domácí: Valent (Will) – Němeček, Toman, Ovčačík, Jindra, Žabka, Bohunický, Kurka – Mikulík, Výborný, Pabiška – Jarůšek, Broš, Klimenta – Látal, Musil, Starý – Lenc, Vrbata, Kubica – Podsedníček

Hosté: Chábera (35. Cikánek) – Kaberle, Kolářík, Hořava, Gutwald, Růžička, Majeský – Tenkrát, Machač, Hořava – Kuchler, Dragoun, Zagrapan – Eberle, Patera, Dalecký – Bajaruns, Havlíček, Strnad – Šilhavý

Lacina, Minář – Lhotský, Svoboda

ŠKOENERGO Aréna

3980 diváků

Sedmnáct vteřin uběhlo v sedmém barážovém utkání mezi Mladou Boleslaví a Kladnem, když Tomáš Kaberle v souboji před brankou nechtěně seknul hokejkou do obličeje svého spoluhráče Václava Koláříka. Tomu se okamžitě spustil silný proud krve, zřejmě z nosu.

Václav Kolářík skončil po zásahu hokejkou od spoluhráče Tomáše Kaberleho zkrvavený

Kolářík se za pomocí spoluhráče Petra Tenkráta dostal na střídačku, kde ho ošetřil klubový lékař. Naštěstí se mu nic vážného nestalo a do utkání se ve druhé třetině vrátil. Na tekoucí proud krve ovšem nebyl ani v nejmenším pěkný pohled.

Kladno nakonec nedokázalo ani s jeho přispěním vyhrát. Na ledě Mladé Boleslavi prohrálo 6:2 a v barážové tabulce má tak stále pouhých pět bodů. Ztrácí navíc už celých 9 bodů na postupové místo, a tak je jeho sestup do 1. ligy téměř zpečetěn.

SESTŘIH: Baráž o hokejovou extraligy, Mladá Boleslav - Kladno 6:2

Na začátku utkání utrpěl zranění kladenský Václav Kolářík, který dostal pukem do obličeje