Komise trestala rozhodčí! Hejduk a Souček mají stop na dva zápasy

0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

Hlavní rozhodčí Oldřich Hejduk a Štěpán Souček mají na dvě utkání zastavenou činnost za hrubé chyby v zápasech pátečního 13. kola hokejové extraligy. Komise rozhodčích Českého svazu ledního hokeje o jejich trestech informovala na svazovém webu.

Hejduk v souboji Mladé Boleslavi s Libercem na začátku druhé třetiny za stavu 0:1 přerušil předčasně hru při přesilové hře Tygrů a neuznal gólovou dorážku po střele obránce Vitáska od modré čáry. Podle komise rozhodčích se dopustil chyby, protože si nevytvořil správnou pozici u branky.

Součkovi se nevydařil duel Plzeň - Vítkovice, ve kterém se v závěrečných deseti minutách podle zprávy komise dopustil několika chyb v posuzování nedovolené hry.

SESTŘIH: 13. kolo extraligy, Boleslav - Liberec 3:4 po nájezdech

SESTŘIH: 13. kolo extraligy, Plzeň - Vítkovice 3:2