Autor: iSport.cz
0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
Draft NFL bude honbou na quarterbacky, můžou být hvězdy i propadáky
Druhý nejtrestanější muž hokejové extraligy Ryan Hollweg má i výchovné choutky. Třinecký Plíhal se ve středečním 19. kole pustil do jeho spoluhráče Pulpána, a tak ho přijel bránit. Přijel k němu zezadu, chytil ho za obličej a snažil se ho odtáhnout. Rozhodčí ale aktéry potyčky netrestali.

Běžela 51. minuta utkání Plzeň – Třinec a hostující Plíhal zavezl puk do útočné třetiny, jenže sudí akci zastavil kvůli ofsajdu. Vzápětí do Plíhala najel domácí bek Pulpán, což si urostlý útočník Ocelářů nenechal líbit. Jenže do strkanice se zezadu zapojil i Hollweg, aby Plíhala usměrnil. I výchovnou metodou – rukavice v obličeji. Sudí roztržku uklidnili a bez vyloučení se pokračovalo ve hře. Plzeň nakonec utkání dovedla do vítězného konce 5:2.

HC Oceláři Třinec

Domácí: 09:40. Kratěna, 31:04. Kašpařík, 49:40. J. Sýkora, 51:41. J. Sýkora, 59:21. J. Sýkora

Hosté: 19:17. Irgl, 43:24. Plíhal

Domácí: Machovský (Mensator) – Jeřábek (A), Kadlec (A), Pulpán, Mozík, Moravčík, Kubka, Boháč – Pletka, Kratěna (C), Johnson – Lev, Kašpařík. J. Sýkora – Schleiss, Simon, Kubalík – Hollweg, Přikryl, Balej – Beran

Hosté: Hamerlík (Hrubec) – M. Doudera, Roth, Trončinský, Nosek, Linhart, Galvas (A), L. Doudera, Matyáš – Dravecký, Plíhal, Hrňa – Adamský, Polanský (C), Irgl – Orsava, Růžička, Rákos – Rufer, Kindl, Jašek