VIDEO: Dvořákovi děkovali fanoušci, pak šel přímo do kotle | iSport.cz
Zdeněk Janda
16. listopadu 2014 • 17:50

VIDEO: Dvořákovi děkovali fanoušci, pak šel přímo do kotle

Vstoupit do diskuse
0
S Dvořákem se přišlo rozloučit spoustu fanoušků
TOP VIDEA
Slavia - Slovácko: Malínský předložil míč Kuchtovi, ten doklepává do sítě! Ale pískán ofsajd
Teplice - Baník: Fillo si srazil rohový kop do vlastní sítě, 2:1 pro Skláře!
VŠECHNA VIDEA ZDE
Před zápasem přijímal přání a gratulace: „Díky moc za všechno! A hodně štěstí v politice!“ V podobném duchu se nesla slova, která směrem k bývalému plzeňskému útočníkovi směřovaly desítky fanoušků. Michal Dvořák, vyhlášený bojovník a srdcař týmu HC Škoda, se při utkání s Kometou loučil s fanoušky. A při něm dokonce šel fandit přímo do kotle!


Jak slíbil, tak udělal. Dvořák šel fandit do kotle

Hokej pro něj vždycky byl vším. Ale teď už to nešlo kloubit s politikou, proto nečekaně musel s kariérou seknout. Přednost dostala práce radního pro sport a podporu podnikání.

„Mrzí mě to, ale nedá se nic dělat. Nebylo by fér, kdybych hokeji nemohl dávat sto procent,“ vysvětloval 35letý útočník. Teď už je třeba říct bývalý útočník… V rámci utkání s Kometou připravil rozlučku pro fanoušky. Před ním se jim před halou podepisoval, navíc pro ně přichystal občerstvení. Před stánkem se tedy tvořila dlouhá fronta, s mimořádně populárním „Dvořkou“ se chtělo rozloučit spoustu lidí.

„Jsem rád, že jich přišlo tolik. Moc jsem si to užíval,“ říkal Dvořák. Většina fanoušků mu přišla poděkovat a popřát hodně štěstí v dalším životě. Ten už nebude spojený s aktivním hokejem, v klubu ale zůstává. Bude plnit čestnou funkci místopředsedy představenstva. Na ledě už ho ale nikdo neuvidí.

Část nedělního utkání strávil přímo v kotli, kdy se šálou nad hlavou mocně povzbuzoval svůj tým. „Bylo to super, hlavně ta atmosféra,“ pochvaloval si po první třetině. To Plzeň vedla 2:0, mohl být tedy spokojený. V tu dobu i příznivci několikrát skandovali jeho jméno. „Celkově to bylo moc příjemný,“ vykládal.

Ovšem od druhé třetiny už tak rozjásaný být nemohl, stejně jako všichni plzeňští fanoušci. Tým nadějný náskok prohospodařil, nakonec padnul 3:5… Dvořák tedy na rozlučku nebude vzpomínat tak dobře, jak se ještě po první třetině mohlo zdát.

Dvořák rozdal několik desítek podpisů

SESTŘIH: 21. kolo extraligy, Plzeň - Kometa Brno 3:5

MATCH OVERVIEW LEGACY
16. 11. • 15:00
HC Škoda Plzeň
HC Škoda Plzeň
3:5
ONLINE
16. listopadu
15:00
HC Kometa Brno
HC Kometa Brno
Góly

Domácí: 16:14. Mozík, 19:43. Pletka, 58:58. Simon

Hosté: 26:11. Káňa, 33:44. Burian, 48:48. Ton, 57:02. Vondráček, 59:29. Vondráček

Sestavy

Domácí: Machovský (Polívka) – Jeřábek "A", Kadlec "A", Pulpán, Mozík, Moravčík, Kubka, Boháč – Pletka, Kratěna "C", Johnson – Lev, Kašpařík, J. Sýkora – Schleiss, Simon, Beran – Hollweg, Přikryl, Balej – Kubalík

Hosté: Čiliak (Falter) – Kempný "A", Ptáček, Hanzlík, Dujsík, Dlapa, Kuboš, Hájek – Hruška "A", Němec, Ton – Káňa, Čermák "C", Honejsek – Burian, Koreis, Vondráček – Dočekal, Ostřížek, Mrázek

Rozhodčí

Hradil, Svoboda – Flegl, Polonyl

Stadion

Vstoupit do diskuse
0
3.kolo
Články odjinud


Články odjinud