25. září 2015 • 23:30

Zabiják Valenta: Pukem sejmul spoluhráče Mikuše, zlomil mu nos

Autor: jip
0
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

Hodně nebezpečno bylo před brankou Komety při olomoucké přesilovce na konci druhé třetiny. Valentova rána od modré nabrala po teči nečekanou výšku a trefila stínícího spoluhráče Tomáše Mikúše přímo do obličeje.

Po uklizení ledové plochy, kde po Mikúšovi zůstala krev, šel na led po prudké střele do těla pro změnu domácí bek Tomáš Malec. „Mikúš má zlomený nos, právě mu ho rovnají,“ řekl ke zranění olomoucký asistent trenéra Jan Tomajko. A zuby? „Zuby má. Teda nemá všechny, ale o ty chybějící přišel už dřív,“ dodal Tomajko s úsměvem. Ve třetí třetině o sobě Valenta dal vědět znovu, tentokrát ryze hokejově, když vyrovnal na 2:2.