tej, iSport.cz
Tipsport extraliga
Začít diskusi (0)

Tenhle zápas mu vůbec nevyšel. Sparťanský brankář Tomáš Pöpperle zavinil inkasovaný gól na 2:2 necelých dvanáct vteřin před koncem utkání s Litvínovem. Vzteky chtěl rozflákat hokejku, což se mu nejenže nepovedlo, ale ještě přitom uklouzl a spadl.

LIVE Sam. nájezdy
23
Detail
Sledujte sestřihy (1)

Dvanáct sekund dělilo pražskou Spartu od výhry v předehrávce 19. kola proti Litvínovu. Jenže brankář Tomáš Pöpperle špatně rozehrál a namazal Hanzlovi přímo na hůl.

„Udělal jsem to špatně. Měl jsem to podržet, nebo to odehrát. Ale spadlo mi to pod nohy a dopadlo to, jak to dopadlo. Deset sekund před koncem. Šílenost,“ sypal si popel na hlavu.

Stejně to viděl i litvínovský střelec: "Byla to jasná chyba Pepíse (Tomáš Pöpperle), který chtěl puk rychle rozehrát," řekl ke kuriózní vyrovnávací brance Hanzl. "Před zápasem jsme si ale říkali, že rád rozehrává," připustil.

Video placeholder
TRAPAS! Pöpperle udělal hrubku, chtěl zlomit hokejku a natáhl se • TV TIPSPORT

Při rozehrávce chyboval Pöpperle už v pátek v Pardubicích. Bere to jako svou slabinu? "Mě vždycky něco napadne a ta realizace je šílená. Musím něco změnit. Nepouštět se do velkých akcí," uznal.

Pražané nakonec prohráli po nájezdech, kde byl za hosty úspěšný František Lukeš. Ze sparťanů se do brány netrefil nikdo. "Chtěl jsem udělat alespoň bod navíc. Ty nájezdy nám moc nejdou... Bohužel nevyšlo ani to,“ mrzela Pöpperleho další věc.

Video placeholder
SESTŘIH: 19. kolo extraligy, HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov 2:3 po nájezdech • TV TIPSPORT

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů