26. prosince 2015 • 20:00

Zlomený Rákos! Šeda mu přišpendlil hlavu na mantinel

ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty
Vrba nechtěl hráče týrat sestřihem z Říma.  Jak hodnotil Schicka? Vrba nechtěl hráče týrat sestřihem z Říma. Jak hodnotil Schicka?

Nosítka. Nosítka, okamžitě! Gesta vyděšených hráčů Třince mluvila jasně. A budila strach. Jejich spoluhráč Daniel Rákos byl ve 4. minutě zápasu s Pardubicemi likvidačně atakován u mantinelu obráncem Michalem Šedou. Pro Rákose zápas skončil, Šeda dostal za faul loktem na hlavu trest na pět minut a do konce utkání. Oceláři zvítězili ve 30. kole extraligy na východě Čech 3:1.

"Rákos má otřes mozku a zůstane přes noc v Pardubicích na pozorování," prozradil po utkání na adresu svého svěřence trenér Ocelářů René Mucha.

ŠEDA zóna. Zadák Pardubic málem setnul soupeři hlavu
720p 480p 360p 240p

Pro Daniela Rákose musela po likvidačním zákroku nosítka

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>