Autor: iSport.cz
0
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…
Dostál: Moc se mi líbí Kovář. Staňkovi pomohla Slavia, kdo ale jako trojka?

Před úvodním vházováním atraktivního zápasu prvního Liberce a druhé Sparty došlo ke slavnostnímu aktu. V něm liberecký klub ocenil Milana Hniličku, brankáře, který řadu let patřil k oporám obou mužstev a je držitelem tří zlatých medailí z mistrovství světa a jedné z olympijských her. Jeho podobizna a pod ní číslo 33 vystoupalo před úvodním buly pod strop liberecké Home Credit arény.

Domácí: 29:04. Řepík, 36:47. Bakoš

Hosté: 09:14. Forman, 23:25. Cingel, 27:55. Forman, 36:16. Buchtele, 58:08. Kumstát

Domácí: Lašák (od 28. minuty Schwarz) – Šimek, Ševc, Mojžíš, Derner, Výtisk (C), Vitásek, Plutnar – Řepík, Vampola, Birner – Bakoš, Bulíř, Radivojevič – Valský, Jelínek, Krenželok – Stránský, Lakatoš, Vlach

Hosté: Taylor (od 41. minuty Pöpperle) – Polášek, Eminger, Švrček, Čajkovský, Mikuš, Hrbas, Kalina – Buchtele, Hlinka (C), Přibyl – Sabolič, Klimek, Hamilton – Kumstát, Pech, Forman – Hlaváč, Cingel, Netík