NEJ z Kometa - Mountfield: Jarůšek složil Malce, Hruška mstil Erata

Autor: tej
0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul

Vyhrocené čtvrté semifinálové utkání nabídlo spoustu zajímavých momentů, už v 11. minutě dokonce napínavou bitku. Brněnský Tomáš Malec během hromadné šarvátky vyprovokoval Richarda Jarůška, který shodil rukavice a přesným pravým hákem ho poslal k zemi. "Tam nebylo na co čekat, on do toho chtěl jít, tak jsem šel taky," vysvětlil hradecký útočník.

Zkušený hokejový bitkař se nenechal zahanbit a svého soka poslal k ledu. "Malec šel do mě, chtěl se rvát, tak jsem nečekal, shodil rukavice a knockoutoval ho na zem. Tam nebylo na co čekat, on do toho chtěl jít, tak jsem šel taky," vysvětlil Jarůšek po zápase. Přestože bitku vyprovokoval Malec, dostal jen Jarůšek osobní trest. Jako jediný totiž shodil rukavice.

Kometa Brno - Mountfield HK: Bitka! Jarůšek sundal rukavice a dostal osobní trest

Jarůšek o bitce: Malec šel do mě, shodil jsem rukavice a odnesl to

Před koncem druhé třetiny se nechal vyloučit Jan Hruška za hrubost. Bránil totiž svého spoluhráče Martina Erata, kterého na mantinel tvrdě narazil René Vydarený.

Kometa Brno - Mountfield HK: Emoce na pochodu! Jan Hruška mstil zákrok na Erata a šel na trestnou lavici

Osmdesát minut herního času fanoušci gól neviděli. Nejblíže byl v 11. minutě prodloužení Tomáš Knotek, jehož střela pouze orazítkovala tyč Čiliakovy brány. Svému týmu to však vynahradil v samostatných nájezdech, kde proměnil hned dva své pokusy a semifinálovou sérii srovnal na 2:2.

Kometa Brno - Mountfield HK:Málem bylo po zápase! Střela Tomáše Knotka skončila na tyči

Kometa Brno - Mountfield HK: Série je srovnaná! Vítězným střelcem je Tomáš Knotek

Hosté: . T. Knotek

Domácí: Čiliak (Vejmelka) – J. Krejčík, O. Němec (A), Gulaši, Kováčik, Malec, Bartejs, F. Král – M. Kvapil, Hruška, M. Erat – Dočekal, Čermák (C), Vincour – Zaťovič (A), V. Němec, Haščák – Mallet, Nečas, H. Zohorna – Vondráček.

Hosté: Rybár (J. Pavelka) – Vydarený (A), Pláněk, Dietz, Gregorc, Newton, Štajnoch, Čáp – Šimánek (A), Dragoun, Köhler – Dej, Kukumberg, Jaroslav Bednář (C) – Picard, T. Knotek, Jarůšek – Kopta, Nedvídek, R. Pavlík.