24. října 2017 • 18:05

Rázné změny ve Spartě! Zámorský končí, Hlinka poslán mimo tým

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
Pastrňák: Ještě mám pořád mezery. Dlouhodobá smlouva mi strašně pomohla Pastrňák: Ještě mám pořád mezery. Dlouhodobá smlouva mi strašně pomohla
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poměrně radikální změny nastaly v hokejové Spartě. Před úterním duelem s Plzní se rozloučila s největší letní posilou – obráncem Petrem Zámorským. A navíc mimo službu postavila kapitána Jaroslava Hlinku. Zatím do reprezentační pauzy, která končí 15. listopadu.Že výkony někdejšího reprezentačního zadáka nejsou ideální, napovídala od startu ročníku jeho čísla, zlínský odchovanec Petr Zámorský v Praze očekávání nenaplnil a po příchodu Zbyňka Michálka si hledá nové angažmá.

U Jaroslava Hlinky je situace složitější. Čtyřicetiletý vůdce mužstva se zatím v sezoně netrefil, ale zároveň je ikonou svého klubu. Teď bude minimálně čtyři zápasy mimo sestavu sledovat výsledky týmu svého srdce jen na dálku.

Kalous o Hlinkovi: Není to jeho chyba, že se týmu nedaří
720p 360p

„Jardovy výkony nejsou ideální, on sám cítí, že by měl mužstvu pomoci více, a tak jsme se po vzájemné diskuzi dohodli, že si dá zápasovou pauzu,“ říká k tomu Michal Broš, sportovní manažer týmu.

„Na nadcházející tři týdny dostal Jarda k týmovému tréninkovému programu navíc ještě individuální plán zaměřený zejména na oživení dynamiky pohybu. Všichni věříme, že mu to prospěje a po reprezentační přestávce se vrátí na led v lepším rozpoložení,“ dodal Broš na klubovém webu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze