24. října 2017 • 18:05

Rázné změny ve Spartě! Zámorský končí, Hlinka poslán mimo tým

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poměrně radikální změny nastaly v hokejové Spartě. Před úterním duelem s Plzní se rozloučila s největší letní posilou – obráncem Petrem Zámorským. A navíc mimo službu postavila kapitána Jaroslava Hlinku. Zatím do reprezentační pauzy, která končí 15. listopadu.Že výkony někdejšího reprezentačního zadáka nejsou ideální, napovídala od startu ročníku jeho čísla, zlínský odchovanec Petr Zámorský v Praze očekávání nenaplnil a po příchodu Zbyňka Michálka si hledá nové angažmá.

U Jaroslava Hlinky je situace složitější. Čtyřicetiletý vůdce mužstva se zatím v sezoně netrefil, ale zároveň je ikonou svého klubu. Teď bude minimálně čtyři zápasy mimo sestavu sledovat výsledky týmu svého srdce jen na dálku.

Kalous o Hlinkovi: Není to jeho chyba, že se týmu nedaří
720p 360p

„Jardovy výkony nejsou ideální, on sám cítí, že by měl mužstvu pomoci více, a tak jsme se po vzájemné diskuzi dohodli, že si dá zápasovou pauzu,“ říká k tomu Michal Broš, sportovní manažer týmu.

„Na nadcházející tři týdny dostal Jarda k týmovému tréninkovému programu navíc ještě individuální plán zaměřený zejména na oživení dynamiky pohybu. Všichni věříme, že mu to prospěje a po reprezentační přestávce se vrátí na led v lepším rozpoložení,“ dodal Broš na klubovém webu.

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze