Smrt Spartě! Kotel Komety protestoval proti pokutám za vulgarismy | iSport.cz
3. listopadu 2017 • 20:23

Smrt Spartě! Kotel Komety protestoval proti pokutám za vulgarismy

Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2! Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2!
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká

Třikrát a dost? Kdeže. Fanoušci Komety Brno v pátečním šlágru 19. kola se Spartou (3:2pp) zareagovali na druhou pokutu od vedení Tipsport extraligy za vulgární pokřiky a v první třetině zápasu vystavili svá chorea s vulgárními výrazy proti soupeři i řediteli soutěže Josefu Řezníčkovi. K vulgaritám přidali i cenovku, na kterou je jejich gesto podle jejich názoru vyjde.

Vymýtit ze stadionů vulgární pokřiky i tvrději trestat přestupky diváků. To byl jeden z cílů vedení Tipsport extraligy před startem nové sezony, ale v její druhé čtvrtině se stále nesetkal s pochopením fanoušků. Zejména ti Brněnští stáli svůj klub už 15 tisíc korun a další pokuta je téměř jistě nemine.

Vše začalo už po třiceti vteřinách hry, kdy se pod kotlem domácí Komety objevil nápis „Sparta zajebaná je“ a s cenovkou dvou tisíc. O dvě a půl minuty později už byli sparťané pražskými kurvami za tisíc korun a za pokřiku „Smrt Spartě“ z páté minuty zápasu otevřel skóre útočník Martin Nečas.

BLOG: Vtip za jedna, celkové provedení za pět. Fanoušci Komety ukázali svoji malost »

Brněnští fanoušci si během utkání se Spartou připravili speciální choreo

Tím ovšem protesty domácích fanoušků neskončily. V osmé minutě završili svou ukázku výtvorů choreem „Řezníčku, Ty si hovado!“ a s řečnickou otázkou, za kolik to tedy bude. To určí až disciplinární komise ČSLH, která už Kometě udělila napomenutí za vhazování předmětů na hrací plochu a pokuty pět a deset tisíc korun za vulgární pokřiky.

Ty neustály ani ve zbývajícím průběhu zápasu, kdy domácí tribuny nadále pokračovaly v pokřicích proti Spartě. A jihomoravský celek už by mělo jejich chování vyjít dráž.

Fanoušci Komety však mohli odcházet spokojeni, protože jejich tým pokazil návrat Františka Výborného na lavičku Pražanů a obstaral mu porážku 2:3 po prodloužení.

Barinka pomohl zdolat "svou" Spartu. Vulgarity k hokeji patří, bránil kotel Komety

Kometa Brno - Sparta: Domácí kotel vytáhl další hanlivý transparent
720p 360p

Kometa Brno - Sparta: Domácí vytáhli vulgární transparent proti pražskému klubu
720p 360p

Domácí: 05:07. Nečas, 25:16. H. Zohorna, 61:49. Hruška

Hosté: 17:28. Kudrna, 34:54. Forman

Domácí: Čiliak (Vejmelka) – Barinka, O. Němec, Gulaši, J. Krejčík, Malec, Štencel, Bartejs – Zaťovič (A), Nečas, M. Erat (A) – T. Svoboda, L. Čermák (C), Dočekal – Mallet, Hruška, H. Zohorna – Nahodil, V. Němec, Haščák.

Hosté: Honzík (Aittokallio) – T. Pavelka, Z. Michálek, Mikuš, Kalina, Švrček, Tomáš Dvořák, Piskáček (A) – Kumstát, Pech (C), Forman – Rousek (A), P. Vrána, Kudrna – Říčka, Klimek, Reichenberg – Smejkal, Černoch, Uher.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)