SE SIMONOU: Vondrka práskal na Klepiše! Chlubí se prsteny, chybí mi | iSport.cz
14. února 2020 • 04:30

SE SIMONOU: Vondrka práskal na Klepiše! Chlubí se prsteny, chybí mi

Autor: TV iSport
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejové kruhy už je vnímají jako bráchy. Michal Vondrka s Jakubem Klepišem jsou dlouholetí parťáci, a i když teď jeden hraje za Dynamo a druhý Mladou Boleslav, pořád udržují kontakt. Co Vondrka na svého kamaráda prásknul a ví, kdy má narozeniny?„Klépa pořád ukazuje prsteny. Má takové diamantové a zabraly mu celé dva prsty. Je mistr světa, vyhrál AHL a dvakrát Gagarinův pohár. Pořád mi je posílal," směje se Vondrka.

Přiznavá, že po odchodu z Mladé Boleslavi do Pardubic mu dlouholetý spoluhráč chybí. „V Dynamu není nikdo povahově podobný. Občas si s Klépou napíšeme, nebo zavoláme. Samozřejmě, že mi chybí. Mohli jsme si spolu povídat o čemkoliv, známe se hrozně dlouho."

Jsou podle něj oba stejní, jak se říká? A na kolik otázek o Klepišovi odpověděl správně? Sledujte další díl pořadu Se Simonou.

 
47. kolo
Články odjinud


Články odjinud