COVID-19 v extralize řádí! Nakažená je i Sparta, celý tým je v karanténě | iSport.cz
Ondřej Kuchař
6. září 2020 • 10:58

COVID-19 v extralize řádí! Nakažená je i Sparta, celý tým je v karanténě

Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Bohemians - Plzeň: Kobra pálí za Viktorii! Ondrášek si hlavičkou poprvé prosadil, 1:0
Bohemians - Plzeň: Kopic nachystal Beauguelovi gólovku, ten jí nepohrdl! 0:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do startu nového ročníku Tipsport extraligy zbývá pouhých 11 dní. Namísto ladění formy na start sezony však týmy kosí koronavirus. Další pozitivní případy potvrdila pražská Sparta. Kompletní „A“ tým je v karanténě, nikdo netrénuje. „V průběhu příštího týdne nás čekají další testy,“ přiznává generální manažerka Barbora Snopková Haberová. Podle informací iSport.cz počet nakažených hráčů ve Spartě přesahuje deset.Litvínov, Pardubice, Mountfield HK, České Budějovice, Plzeň, Liberec… a teď také Sparta. České týmy dál trápí koronavirus, který jim komplikuje finále příprav na novou sezonu. Posledním klubem, který přiznal pozitivní testy mezi hráči jsou právě Pražané.

Kompletní tým Sparty je v karanténě, nikdo netrénuje.

„V průběhu následujícího týdne čekají naše hráče další testy. Pokud budou negativní, můžeme se po souhlasu hygieniků vrátit zpět do tréninku. Řídíme se přesnými pokyny příslušné hygienické stanice. Věřím, že na novou sezonu budeme i tak dobře připravení,“ říká generální manažerka Barbora Snopková Haberová.

Přesné číslo nakažených sdělit odmítla. Klub také odmítá poskytovat na toto téma další vyjádření a rozhovory. Podle informací iSport.cz by však mělo být v týmu více než deset pozitivně testovaných hokejistů.

Nákaza se zatím podle všeho vyhnula mládežnickým týmům Sparty, juniorský tým během víkendu odehrál dva zápasy.

Hokejisté Sparty se radují ze vstřelené branky v duelu s Libercem
Hokejisté Sparty se radují ze vstřelené branky v duelu s Libercem

 

Vstoupit do diskuse
1
1.kolo
Články odjinud


Články odjinud