Irgl a Hruška marodí. Vítkovicím pomůže zkušený útočník a vítěz extraligy | iSport.cz
9. září 2020 • 13:09

Irgl a Hruška marodí. Vítkovicím pomůže zkušený útočník a vítěz extraligy

Autor:
Vstoupit do diskuse
0
Ostřílení matadoři Zbyněk Irgl a Jan Hruška jsou pro několik nejbližších týdnů kvůli zdravotním problémům mimo hru, Vítkovicím v rozjezdu sezony pomůže Vojtěch Polák (35 let).
TOP VIDEA
Ondrášek? Správný magor, chválí Švancara. Do Plzně se hodí
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ostřílení matadoři Zbyněk Irgl a Jan Hruška jsou pro několik nejbližších týdnů kvůli zdravotním problémům mimo hru, Vítkovicím v rozjezdu sezony pomůže Vojtěch Polák (35 let). Zkušený útočník, který v sezoně 2010/11 pomohl třineckým Ocelářům k titulu (ve finále proti Vítkovicím), se prozatím dohodl na měsíčním kontraktu.„Vzhledem k tomu, že se nám rozrostla marodka, museli jsme jednat,“ vysvětluje pro klubový web sportovní ředitel Roman Šimíček. „Jsme rádi, že Vojta Polák souhlasil a připojí se k našemu týmu minimálně na měsíční výpomoc s tím, že není vyloučeno, že by se naše spolupráce mohla případně i prodloužit.“

Vojtěch Polák je odchovancem Karlových Varů, tam hrál i v minulé sezoně. Na nové smlouvě se nedohodl. Bohaté zkušenosti sbíral v zahraničí - s Dallasem si zahrál v NHL, působil ve Švýcarsku (Kloten, Langnau, Davos), v ruské KHL (Dinamo Riga, Čerepovec, Chanty-Masijsk, Vladivostok) i ve Finsku (Ilves Tampere, Hämeenlinna, SaiPa). Z extraligy má dvě medaile - stříbro s Karlovými Vary (2008) a zlato s Třincem (2011).

Vstoupit do diskuse
0
3.kolo
Články odjinud


Články odjinud