Nejmladší beci v extralize: Překvapení Dynama či navrátilec z Finska | iSport.cz
23. září 2020 • 11:50

Nejmladší beci v extralize: Překvapení Dynama či navrátilec z Finska

Autor: iSport.cz, ryp
Vstoupit do diskuse
0
 • Novou sezonu Tipsport extraligy zahájili vedle mladíků Stanislava Svozila a Davida Jiříčka i další mladí obránci s nadějnou kariérou Novou sezonu Tipsport extraligy zahájili vedle mladíků Stanislava Svozila a Davida Jiříčka i další mladí obránci s nadějnou kariérouFOTO: koláž iSport.cz

  Po boku ostřílených beků vstoupily do nové sezony hokejové Tipsport extraligy také mladé pušky s nadějnou budoucností. Hodně se již napsalo o dvou šestnáctiletých talentech Stanislavu Svozilovi z Komety a Davidu Jiříčkovi z Plzně, v české nejvyšší soutěži jsou však i další šikovní mladíci. V článku iSport.cz si přečtěte o nejmladších obráncích nynějšího extraligového ročníku.

 • Michal Hrádek

  věk: 18
  zápasy: 2
  body: 0
  čas na ledě: 11:51

  Trenér Milan Razým se nechal slyšet, že ho výkonnost mladého beka až překvapila. V tuhle chvíli je jistější než Stěpan Zacharčuk, který se musí dostat do formy. Vystřídal ho, hraje, Rus trénuje.

  Pardubické trenéry příjemně překvapil mladý obránce Michal Hrádek

 • Adam Rutar

  věk: 19
  zápasy: 1
  body: 0
  čas na ledě: 15:12

  Proti Liberci nastoupil vedle zkušeného Martina Vyrůbalíka a tohle je olomoucká cesta. Rutar v juniorce umí být hodně produktivní, mazák by mu měl nabídnout solidní krytí, aby rostl dál.

  Olomoucký obránce Adam Rutar roste po boku ostříleného matadora Martina Vyrůbalíka

 • Jiří Suhrada

  věk: 19
  zápasy: 2
  body: 0
  čas na ledě: 14:15

  Poslední dvě sezony nastupoval ve fi nské juniorce, ale už mu byla malá. Zlín se ozval a nabídl mu šanci mezi dospělými, ať se odchovanec vrátí domů. Trenér Robert Svoboda mu plánuje dát prostor.

  Devatenáctiletý bek Jiří Suhrada se po dvou letech strávených ve finské juniorce vrátil do Zlína

 • Stanislav Svozil

  věk: 17
  zápasy: 0
  body: 0
  čas na ledě: 0

  Hodně se o něm psalo a mluvilo minulý rok. Pozornost unesl. Zvládl v Kometě chodit i na přesilovku. V extralize odehrál 41 zápasů, což je pro takhle mladého hráče u nás luxusní porce.

  Klenot brněnské Komety Stanislav Svozil

 • David Jiříček

  věk: 16
  zápasy: 2
  body: 1+1
  čas na ledě: 13:30

  Má velké předpoklady, aby uspěl v mezinárodním hokeji. Vyrostl, má svaly, přitom ale i hodně slušné ofenzivní instinkty. Spolu se Svozilem mohou tvořit hodně silný pár v mládežnických reprezentacích.

  Pardubice - Plzeň: Šestnáctiletý Jiříček dal Dynamu svůj první extraligový gól, 1:2

Vstoupit do diskuse
0
12.kolo
Články odjinud


Články odjinud