Pavel Ryšavý
30. listopadu 2021 • 12:14

Případ Camara: žádný trejd, emoční volno. Dynamo řešilo jeho frustraci

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kompletní česká nominace na ZOH, kdo bude reprezentovat pod pěti kruhy?
Mountfield HK - Liberec: Propadnutí hostující obrany potrestal Kelly Klíma, 1:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anthony Camara dál pokračuje v Pardubicích. Před týdnem trenér Richard Král vyřadil Kanaďana ze sestavy, což útočník těžce nesl. Konec v klubu? Ne, dusno se prý vyvětralo. Ve hře byl přitom obchod se Spartou, ale žádný trejd se nekoná. Zatím. V minulé sezoně patřil Kanaďan k nejvýraznějším hráčům ligy, teď se mu zasekl kulomet. Herně vypadá stejně jak v minulé sezoně, kdy tak uhranul. Nestřílí méně, nepálí ze špatných míst. Jenom to má háček. Nedává góly.Někdy při zápase vypadá jako bratranec samotného vládce pekel. Anthony Camara umí být výrazný, proto si s ním Pardubice plácly i pro sezonu 2021/22. Když zlobu nasměruje správným směrem, body pro vás. Dvě sezony v jednom klubu zvládl naposledy před šesti lety na farmě Bostonu. Od té doby cestuje, někdy narazí se svojí horkou hlavou. Ale góly? Tady je silný, vždycky byl. Hodně se tlačí do střelby, pálí ze správných pozic.

V minulém ročníku nasypal za Dynamo 21 gólů (0,47 na zápas), takže se klub těšil, co přijde dál. Tady je právě hlavní problém, efekt se úplně nedostavuje, teď je na šesti trefách (0,26 na zápas). Produkce mu výrazně klesla, byť hraje hodně, chodí na klíčové momenty plus se pohybuje ve správných prostorech. Jenže? Góly uplavaly. Nepohoda se odráží i do jeho vystupování.

Vše eskalovalo před týdnem, kdy zdánlivá drobnost na tréninku měla být poslední kapkou, proč se z něj stal pro zápas s Libercem jen zdravý náhradník. Zuřil, že měl špatně nabroušené brusle, způsobil scénu.

„Víme, jaký Anthony je. Byl frustrovaný, pak vám stačí k nějakému podráždění drobná záminka,“ řekl sportovní ředitel klubu Dušan Salfický. Z podobných

Dočtěte si celý článek a získejte neomezený přístup k obsahu na iSport.cz!

S iSport PREMIUM budete mít exkluzivní videa, zákulisní informace i analýzy. První měsíc jen za 49 Kč.

Chci předplatné Premium

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

Vstoupit do diskuse
0
46. kolo
Články odjinud


Články odjinud