Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová oznámili: Jsme partneři | iSport.cz
11. prosince 2012 • 05:00

Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová oznámili: Jsme partneři

Autor: hok
Libuše Šmuclerová se s Dominikem Haškem poprvé potkala při křtu integrovaného newsroomu deníku Sport
TOP VIDEA
VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem
Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7 Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejová legenda Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová, generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer, do jehož portfolia patří i deník Sport a web iSport.cz, jsou životní partneři. Šéfka největšího tuzemského vydavatelství to včera potvrdila redakci iSportu.„S ohledem na mé nejbližší okolí, partnera, firmu a spolupracovníky považuji kvůli množícím se spekulacím za správné oznámit, o koho se jedná,“ vysvětlila své rozhodnutí Libuše Šmuclerová.

Ta už před časem oznámila svůj rozchod s manželem Romanem. Legendární gólman se zase v průběhu tohoto roku dohodl na rozvodu s manželkou Alenou.

Olympijský vítěz z Nagana se seznámil se svou novou partnerkou před rokem při křtu integrovaného newsroomu deníku Sport. „Ano, tam jsme se potkali poprvé. Zajímal jsem se o její práci a vše co s tím souvisí,“ prozradil vítěz Stanley Cupu.

Vzájemný vztah se pak prý začal rozvíjet až během letošního léta. „Můj rozvod s tím proto naprosto nesouvisí,“ pravil gólman, jenž letos na podzim ukončil svou skvostnou hokejovou kariéru.

Ještě v létě se sice snažil ve 47 letech přesvědčit kluby z NHL, aby s ním podepsaly kontrakt. Ale nakonec marně.

„Líba to se mnou prožívala a byla mi velkou oporou. I za to si jí velmi vážím. Teď, když nehraji, ji to mohu vracet a podporovat naopak ji,“ řekl Hašek s tím, že pro něj i pro jeho partnerku je nyní na prvním místě starost o děti a práce.

„Ano, předpokládám, že to budou ta naše nejzákladnější témata pro nadcházející měsíce,“ dodal Dominátor.

 


Články odjinud


Články odjinud