21. června 2015 • 04:30

Jágr zdravil ze zámoří: Český hokej se ubírá správným směrem!

Autor:
TOP VIDEA
NEJ góly Premier League: Martialova dělovka i krásné trefy Liverpoolu NEJ góly Premier League: Martialova dělovka i krásné trefy Liverpoolu
V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po přestupu na Floridu hokejově ožil a rozhodl čtvrtfinále domácího mistrovství světa, ani to Jaromíru Jágrovi nestačilo k triumfu ve Zlaté hokejce pro nejlepšího českého hráče uplynulé sezony. Předčil ho Jakub Voráček. „Chtěl bych hlavně poděkovat fanouškům,“ vzkázal přes video ze zámoří.Jágr na vyhlášení Zlaté hokejky v Karlových Varech nebyl, protože už se pilně připravuje na další sezonu v NHL, ve které má roční smlouvu s Floridou.

Když Jágr video natáčel, o konečném umístění v prestižní anketě nevěděl. „Ale to není podstatné. Důležité je to, že většina nominovaných dokázala držet krok s nejlepšími hokejisty světa, to je důkaz, že český hokej se ubírá správným směrem,“ pravil.

Bob a Bobek zajali Voráčka. Podívejte se, jak dostal první Zlatou hokejku

Sám se ještě vrátil k domácímu šampionátu, na kterém česká reprezentace před bouřlivou diváckou kulisou skončila čtvrtá bez medaile.

„Chtěl bych tuto příležitost využít k tomu, abych poděkoval fanouškům, kteří nám na mistrovství vytvořili skvělou atmosféru, na to se nedá zapomenout. Byl to jeden z nejkrásnějších zážitků mé kariéry…“ přiznal Jágr.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze