11. srpna 2015 • 16:16

Kdybych bydlel na Jamajce určitě bych boboval, tvrdí Procházka

Autor:
Podívejte se, jak se Martin Procházka proháněl na bobové dráze
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání
Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokej je někdy pořádná jízda, další díl magazínu Hokejové léto se tedy natáčel přímo na bobové dráze. Moderátor Martin Procházku si tenhle sport vyzkoušel poprvé, ale okamžitě si ho oblíbil. „Jel jsem skoro stejně rychle jako při hokeji, takže jsem trochu srovnával“, řekl olympijský vítěz z Nagana.Hokejová kariéra je někdy pořádně klikatá, tak jako bobová dráha. Asi každý hráč si prožije nějaký ten sešup z vrcholu dolů. V bobování tedy platí stejně jako v hokeji, že nejdůležitější je pořád na sobě pracovat.

„Kdybych bydlel na Jamajce určitě bych boboval, protože jamajský bob je ten nejlepší,“ rozdával po natáčení úsměvy Martin Procházka.

V Hokejovém létě tentokrát omrkneme speciální česko-finskou hokejovou školu v Jihlavě, podíváme se na přípravné zápasy a svém plány vám přiblíží velká naděje ze Slavie Tomáš Andrés. Hokejové léto můžete vidět o prázdninách každou středu v podvečer na SPORT 5. 

Podívejte se, jak se Martin Procházka proháněl na bobové dráze

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze