21. června 2017 • 14:50

Pastrňákova maminka prožívala Zlatou hokejku: Sáhněte si na můj tep!

Autor:
Reklama
720p360p
Sáhněte si na můj tep, smála se maminka hokejového krále Pastrňáka
TOP VIDEA
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sama stála u začátků jeho nyní raketově stoupající kariéry, vozila ho na tréninky, všechno obětovala jeho snu zahrát si jednou v NHL. Tam David Pastrňák odehrál už třetí sezonu a nasbíral na 21 let fantastických 70 bodů. I díky tomu se stal nejlepším českým hokejistou uplynulé sezony. A jeho maminka Marcela byla ze zisku Zlaté hokejky hodně dojatá. „Jestli chcete, můžete si sáhnout na můj tep, to možná bude stačit,“ smála se v rozhovoru pro iSport TV žena, která stojí za úspěchem nejmladšího vítěze ankety v historii.„Pomalinku, ale určitě to v dobrém vstřebám,“ hledala rozechvělá Marcela Pastrňáková slova po slavnostním vyhlášení výsledků. Děkovnou řeč prý se synem dopředu nechystali.

Sáhněte si na můj tep, smála se maminka hokejového krále Pastrňáka
720p 360p

„Vůbec jsme nic neplánovali. Bylo to spontánní, to je prostě David,“ konstatovala maminka, která prý ale byla nervóznější před dvěma lety, kdy Pastrňák získal titul junior roku.

A co by chtěla svému synovi, který v nejbližších dnech podepíše s Bostonem kontrakt, díky němuž se stane opravdovým boháčem, popřát?

„Ať je stále takový, jaký je. A hlavně to zdraví, to je nej!“

Pastrňák porazil Voráčka a stal se nejmladším držitelem Zlaté hokejky
720p 360p

Ty vole, to je tíha! Pastrňák nemohl trofej pro NEJ hokejistu ani uzvednout
720p 360p

Hokejisté se hodili do gala a vyvedli partnerky. Komu to nejvíce slušelo?
720p 360p

David Pastrňák se stal nejmladším vítězem ankety Zlatá hokejka
David Pastrňák se stal nejmladším vítězem ankety Zlatá hokejka

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze