21. června 2017 • 14:50

Pastrňákova maminka prožívala Zlatou hokejku: Sáhněte si na můj tep!

Autor:
Sáhněte si na můj tep, smála se maminka hokejového krále Pastrňáka
TOP VIDEA
Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sama stála u začátků jeho nyní raketově stoupající kariéry, vozila ho na tréninky, všechno obětovala jeho snu zahrát si jednou v NHL. Tam David Pastrňák odehrál už třetí sezonu a nasbíral na 21 let fantastických 70 bodů. I díky tomu se stal nejlepším českým hokejistou uplynulé sezony. A jeho maminka Marcela byla ze zisku Zlaté hokejky hodně dojatá. „Jestli chcete, můžete si sáhnout na můj tep, to možná bude stačit,“ smála se v rozhovoru pro iSport TV žena, která stojí za úspěchem nejmladšího vítěze ankety v historii.„Pomalinku, ale určitě to v dobrém vstřebám,“ hledala rozechvělá Marcela Pastrňáková slova po slavnostním vyhlášení výsledků. Děkovnou řeč prý se synem dopředu nechystali.

Sáhněte si na můj tep, smála se maminka hokejového krále Pastrňáka

„Vůbec jsme nic neplánovali. Bylo to spontánní, to je prostě David,“ konstatovala maminka, která prý ale byla nervóznější před dvěma lety, kdy Pastrňák získal titul junior roku.

A co by chtěla svému synovi, který v nejbližších dnech podepíše s Bostonem kontrakt, díky němuž se stane opravdovým boháčem, popřát?

„Ať je stále takový, jaký je. A hlavně to zdraví, to je nej!“

Pastrňák porazil Voráčka a stal se nejmladším držitelem Zlaté hokejky

Ty vole, to je tíha! Pastrňák nemohl trofej pro NEJ hokejistu ani uzvednout

Hokejisté se hodili do gala a vyvedli partnerky. Komu to nejvíce slušelo?

David Pastrňák se stal nejmladším vítězem ankety Zlatá hokejka
David Pastrňák se stal nejmladším vítězem ankety Zlatá hokejka

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze