Eisbären Berlín potřetí vyhrál německou ligu | iSport.cz

Eisbären Berlín potřetí vyhrál německou ligu

Ilustrační foto - puk
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalta Sparty? Faul ano, VAR ne. A nepřesný sudí v Edenu
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny

Hokejisté Eisbären Berlín si zajistili třetí mistrovský titul ve společné soutěži DEL, když vyhráli ve čtvrtém utkání finálové série na ledě Kolína nad Rýnem 2:1 v prodloužení.

Hokejisté Eisbären Berlín si zajistili třetí mistrovský titul ve společné soutěži DEL, když vyhráli ve čtvrtém utkání finálové série na ledě Kolína nad Rýnem 2:1 v prodloužení. O výsledku zápasu rozhodl v osmé minutě nastavení hostující Florian Busch. V sestavě domácích neúspěšně bojoval o vyrovnání série český útočník Kamil Piroš. Tým z Berlína v posledních letech vládne německému hokeji, když postoupil z posledních pěti let čtyřikrát do finále a titul vyhrál také v sezonách 2004/05 a 2005/06. Výsledek - finále, 4. zápas: Kolín nad Rýnem - Eisbären Berlín 1:2 v prodl., konečný stav série 1:3.