15. března 2010 • 18:15

Ovečkin zničil po Jágrovi dalšího soupeře. Bolelo to

Autor:
Ovečkin není na ledě jen od střílení branek, umí i přitvrdit.
TOP VIDEA
Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily
12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni 12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Další hokejista se přesvědčil, jak bolí potkat Alexandra Ovečkina. Rus, který na olympiádě srazil Jaromíra Jágra, poslal v NHL do hrazení Briana Campbella z Chicaga. Jenže zatímco po střetu s Jágrem nepřišel žádný trest, teď se může Ovečkin těšit na velký záhlavec. Campbell si totiž kvůli jeho grobiánství už v téhle sezoně asi nezahraje.Ovečkin je geniální hokejista, kterému je v NHL tolerováno víc než obyčejným “pěšákům”. Jenže co je moc, to je moc. Když v utkání proti Chicagu naprosto zbytečně vrazil do obránce Campbella, rozhodčí neměli slitování.

Ovečkin byl vyloučen do konce utkání a následující dva zápasy si nezahraje. V této sezoně dostal stejný trest už v listopadu za faul kolenem na koleno Tima Gleasona z Caroliny. Ovečkin díky absenci přijde o 233.000 dolarů ze své mzdy. Dvojnásobný držitel Hart Trophy pro nejlepšího hráče NHL vynechá úterní zápas na ledě Floridy a čtvrteční na ledě Caroliny.

Jak Ovečkin srazil obránce Campbella:

“Bylo to dost nebezpečné. Snad se důležití lidé nebudou bát a dají Ovečkinovi pořádně za uši,” zlobil se chicagský kouč Joel Quenneville.

Ruský útočník s tímto hodnocením nesouhlasil. Podle jeho názoru došlo ke zranění více méně náhodou. “Nebyl to žádný tvrdý zákrok,” bránil se.

Vyprávějte o tom Campbellovi. Podle stanice ESPN má zlomenou klíční kost a několik žeber. Kvůli čemu jinému by už měl být ruský řimbaba potrestán?

Ovečkin versus Downie. Rozhodčí s nimi měli spoustu práceOvečkin versus Downie. Rozhodčí s nimi měli spoustu práce

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, hokej, nhl, ovečkin, campbell
 Klasická verze
Mobilní verze