Hašek se zranil! V Česku chytat nebude | iSport.cz
29. července 2010 • 11:42

Hašek se zranil! V Česku chytat nebude

Autor: luk
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Těšili jste se na Dominika Haška? Chtěli jste se za ním vypravit na dnešní zápas moskevského Spartaku proti Zlínu nebo na zítřejší litvínovskou exhibici Roberta Reichla? Smůla. Slavný brankář se zranil při tréninku, během léta si v Česku zřejmě nezachytá. Jeho šrámy nejsou vážné, kvůli poranění prstu na ruce zůstane mimo hru dva týdny.Určitě si to představoval trochu jinak. Dnes se měl poprvé za Spartak představit při havlíčkobrodském přáteláku proti Zlínu, zítra se chtěl ukázat při rozlučkové exhibici svých kamarádů Roberta Reichla s Jiřím Šlégrem v Litvínově. Místo toho si teď Dominik Hašek bude dva týdny léčit bolístky.

O 45letého veterána se není třeba bát. Při soustředění Spartaku v Havlíčkově Brodě ho zranila rána spoluhráče, pochroumala mu prst na ruce. Odhadovaná doba léčení je jen dva týdny.

"Nemělo by to být nic vážného," potvrdil pro idnes.cz kouč moskevského výběru Miloš Říha.

Haškův přestup do KHL byl pro ruské fanoušky událostí léta, vedení Spartaku Moskva si od naganského šampiona hodně slibovalo. Kritici namítali, že brankářský superveterán nemůže ve zdraví přečkat náročný zápasový maraton soutěže.

Hašek se nakonec zranil ještě dřív, než nový ročník KHL vůbec začal. Nejde však o jeho obvyklé potíže, tedy třísla, která ho ničila už při jeho detroitském angažmá v NHL. Tyhle problémy pokazí poslednímu pardubickému šampionovi letní přípravu, pro samotnou sezonu by však snad měl být v pořádku.

Dominik Hašek v Havlíčkově Brodě byl i lákadlem pro fanoušky
Dominik Hašek v Havlíčkově Brodě byl i lákadlem pro fanoušky

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud