Další kolo fotbalové HET ligy je tu! A s ním samozřejmě turnaje Sazka Fantasy, ve kterých budeme hrát o super ceny. Zapojte se i do kvalifikace o hlavní soutěž, ve které si to ti nejlepší rozdají o fotbalové vybavení v hodnotě 50 tisíc korun! Kdo je zraněný a kdo se ve čtvrtém kole HET ligy vyplatí?
Sparta potřebuje výhru jako sůl. V minulém kole neporazila v 9 hrající Liberec a potvrdila nesmělý vstup do sezony. Se Slováckem prostě musí, i když hosté za sebou mají povedený zápas proti Baníku. Domácí tým potáhnou zkušení borci jako David Lafata (12,2 milionů) nebo poslední akvizice z Interu Milán Jonathan Biabiany (10,1). Vsadili bychom i na obranu s Tomášem Koubkem (9,5).
Oblíbený tým čeká na domácí. Karviná ve Zlíně včetně druhé ligy 4x po sobě prohrála, navíc se jí venku celkově nedaří. Pořádně by se mohl ukázat Moses Ekpai (8,3), který patří k hráčům s výbornou technikou.
Baník má co napravovat, debakl na Slovácku kousali fanoušci hodně těžko. Jenže domácí nečeká nic lehkého, Teplice jsou v roce 2017 v pohodě. Navíc na Baník se jim v posledních letech dařilo. Jenže nováček má letos velkou chuť a Milana Baroše (10).
Vršovické derby má vždy pořádný náboj. A Klokanům se v něm proti silnějšímu soupeři docela daří. Bohemians bodovali se Slavií v 5 z posledních 6 ligových duelů. Pod trenérem Haškem jim to štymuje. To ale Slavii v lize taky a pod trenérem Šilhavým stále ještě neprohráli a i v tomhle kole bude favoritem. Šanci by mohl dostat Jaromír Zmrhal (10,1).
Takovýhle začátek si mladoboleslavští určitě nepředstavovali. Jediný bod ze tří zápasů je proklatě málo. Naopak Liberec se poučil z loňského podzimu a zdá se být v pohodě. V minulém kole uváčil bod se Spartou i v 9 lidech. Nastoupit už může útočník Matěj Pulkrab (9).
Oba soupeři nevynikají nijak závratnou formou. Dukla v minulém kole sice zvítězila, ale ve hře to zatím skřípe. Za Jablonec se podruhé představí Stanislav Tecl (9), který přišel zpět ze Slavie. U hostů by se po standardní situaci mohl prosadit Jakub Podaný (9).
Sestav vlastní tým, soutěž s kamarády a vyhraj super ceny!
V tomhle zápase máme jasného favorita. Plzeň zatím jako jediná neztratila body a kromě kolapsu v odvetě 3. Předkola Ligy mistrů zažívá povedený start do sezony. Jihlava se tradičně potácí na chvostu tabulky, zatím se jí nedaří hlavně v útoku, její střelci se zatím po třech kolech neprosadili. Do branky hostů se vrací Matúš Kozáčik (10,4).
Olomouci druhá liga vyloženě pomohla. Mladí hráči se v nižší soutěži vyhráli a v první lize předvádí moc hezký fotbal. To Brno se po špatné minulé sezoně nehnulo z místa a i v tomto utkání by mělo tahat za kratší konec. Tomáš Chorý (10) a Jakub Plšek (9,1) jsou na straně domácích velmi zajímavé varianty.