2. ledna 2018 • 14:51

Hamburk chce po trucujícím Brazilci 50 tisíc eur

Autor:
Pokutu 50.000 eur (téměř 1,3 milionu korun) udělil Hamburk záložníkovi Walacemu, jenž se nevrátil včas z vánoční dovolené v Brazílii a neodletěl s bundesligovým týmem na přípravu do Španělska. Olympijský vítěz z fotbalového turnaje v Riu de Janeiru si chce vynutit přestup.


Dvaadvacetiletý Walace měl v pondělí odpoledne zamířit s týmem do Jerezu. Vymluvil se však na osobní záležitosti a na Nový rok na twitteru zveřejnil fotografii z brazilské pláže. V HSV má přitom smlouvu do roku 2021.

"Z vlastní iniciativy si prodloužil dovolenou, údajně z osobních důvodů. Ty nepřijímáme. Takové chování jsme potrestali sankcí," řekl sportovní šéf Hamburku Jens Todt, aniž uvedl výši pokuty. Podle listu Bild jde o 50 tisíc eur.

Walace na podzim odehrál 11 zápasů a dal jeden gól. Do Hamburku přišel před rokem za 9,2 milionu eur z Grémia Porto Alegre a do některého z brazilských klubů si chce vytrucovat přestup.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze