9. února 2018 • 12:33

Mahriz po deseti dnech trucování začal opět trénovat

Autor:
Alžírský fotbalista Leicesteru Rijád Mahriz po deseti dnech ukončil trucování kvůli nezdařenému přestupu do Manchesteru City a vrátil se do tréninku. Na sobotní zápas právě proti Manchesteru City by však ještě neměl být k dispozici.


Strůjce titulu Leicesteru z roku 2016 chtěl v lednu získat vedoucí tým anglické ligy za 65 milionů liber, což by byl klubový rekord, Leicester však požadoval o 30 milionů více. Mahriz byl kvůli tomu podle svých přátel v depresi, postavil si hlavu a nechodil ani na tréninky. Trenérovi Claudu Puelovi chyběl už ve třech zápasech. Dnes však do tréninkového centra dorazil den poté, co ho kouč vyzval, aby si vše srovnal v hlavě.

Mahriz je s osmi góly druhým nejlepším střelcem Leicesteru v tomto ligovém ročníku. Tým bez něj v Premier League podlehl Evertonu a remizoval se Swansea. V tabulce je osmý.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze