22. června 2018 • 21:00

AS Řím získal do ofenzivy mladého Kluiverta

Autor:
AS Řím získal do ofenzivy, kde hraje i český reprezentant Patrik Schick, mladého Justina Kluiverta z Ajaxu Amsterodam. Devatenáctiletý syn bývalého nizozemského kanonýra Patricka Kluiverta podepsal v italském klubu pětiletý kontrakt.


AS Řím zaplatil za talentovaného křídelního hráče 17,25 milionu eur, při splnění určitých podmínek může Ajax získat navíc až 1,5 milionu. Kluivert v minulé sezoně vstřelil ve 30 ligových zápasech 10 gólů a v březnu si vysloužil první start v nizozemské seniorské reprezentaci.

Třetí tým uplynulého ročníku Serie A mohutně posiluje, mladý Kluivert už je jeho čtvrtý nákup. AS Řím dříve získal stopera Ivána Marcana a záložníky Bryana Cristanteho a Anteho Čoriče.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze