Williamson musel na operaci. Start nové hvězdy NBA se odkládá o měsíce | iSport.cz
22. října 2019 • 09:03

Williamson musel na operaci. Start nové hvězdy NBA se odkládá o měsíce

Autor: ČTK, TV iSport
TOP VIDEA
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Očekávaný debut jedničky draftu Ziona Williamsona v basketbalové NBA se zhruba o dva měsíce odkládá. Devatenáctiletý talent New Orleans se v pondělí podrobil artroskopické operaci menisku v pravém koleně a podle lékařů ho čeká šest až osm týdnů pauza.Williamson měl přitom za sebou vydařenou přípravu, v níž dokázal naplňovat vysoká očekávání. Úspěšnost střelby ve čtyřech přípravných zápasech měl 71,4 procenta a v průměru si připsal 23,3 bodu a 6,5 doskoku na utkání.

Pelicans vstoupí do nového ročníku NBA v úterý zápasem na hřišti obhájců titulu z Toronta. Williamson by se mohl do sezony zapojit v polovině prosince nebo začátkem nového roku.

Williamson, který byl draftován hned po prvním roce na univerzitě Duke, získal status hvězdy ještě před vstupem do NBA. V létě podepsal s firmou Nike čtyřletou smlouvu na 75 milionů dolarů.

 
Články odjinud


Články odjinud