LeBron James a jeho největší okamžik. Otevřel školu pro děti | iSport.cz
31. července 2018 • 15:55

LeBron James a jeho největší okamžik. Otevřel školu pro děti

Autor: ,
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedna z hlavních zámořských událostí začátku týdne. Hvězdný americký basketbalista LeBron James otevřel v pondělí v rodném Akronu základní školu pro sociálně znevýhodněné děti, na jejímž provozu se bude podílet jeho nadace. Měla by poskytnout zázemí pro 240 žáků.Jde o velkolepě pojatý projekt, který je inspirovaný Jamesovými vlastními zkušenostmi z dětství. Tehdy zameškal 83 dní ve čtvrté třídě, protože jeho rodina neměla auto, kterým by mohl do školy dojíždět.

"Nikdo v devíti letech by neměl nic podobného zažívat," řekl James, který v této sezoně zamířil z Clevelandu do Los Angeles Lakers.

Potřební studenti proto dostanou kola, škola poskytne zázemí také pro jejich rodiče včetně potravinové banky. "Bude to jeden z největších momentů mého života, ne-li vůbec ten největší," zmínil se už den před otevřením na Twitteru.

Hvězdný basketbalista minulý týden stvrdil příchod do Los Angeles Lakers podpisem čtyřleté smlouvy, která mu vynese celkem 154 milionů dolarů (3,44 miliardy korun).

LeBron James otevřel školu v rodném Akronu
LeBron James otevřel školu v rodném Akronu

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud