Trapas v NBA! Přestoupil jiný Brooks, může to ovlivnit i Satoranského | iSport.cz
15. prosince 2018 • 10:15

Trapas v NBA! Přestoupil jiný Brooks, může to ovlivnit i Satoranského

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení basketbalistů Washingtonu Wizards bylo podle zámořských médií připraveno vyměnit Kellyho Oubreho a Austina Riverse, ale velká transakce zahrnující Memphis a Phoenix kuriózně ztroskotala kvůli nedorozumění a záměně dvou hráčů stejného příjmení.Phoenix, který měl do Washingtonu poslat Trevora Arizu, si myslel, že dostane od Memphisu dvaadvacetiletého Kanaďana Dillona Brookse. Funkcionáři Grizzlies ale plánovali vyměnit o sedm let staršího MarShona Brookse.

Situace ještě více rozjitřila atmosféru v kabině Wizards, kteří prohráli poslední čtyři zápasy. A když po porážce s Brooklynem vyšel Austin Rivers ze sprchy, dozvěděl se, že byl vyměněn. O chvíli později zjistil, že vlastně nebyl.

"Docela mě to zaskočilo. Všichni se diví, co se děje. Chtěl jsem tu něco dokázat, ale klub chce jít evidentně jiným směrem," řekl Rivers.

Podle informací ESPN se Washington snaží situaci vyřešit a přeci jen se dohodnout na výměně s Phoenixem. Pokud by se přestup uskutečnil, zkušený Ariza by zřejmě ze základní sestavy Wizards vyřadil Tomáše Satoranského, z něhož by se po odchodu Riverse stal první náhradník na rozehrávku.

Wizards jsou nespokojeni s defenzivou a Ariza patří mezi dobré obránce, k tomu má i dobrou střelbu z dálky. Ve Washingtonu už v minulosti působil.

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud