Babiš a Satoranský: Proč nedošlo k setkání premiéra a jediného Čecha v NBA? | iSport.cz
7. března 2019 • 11:43

Babiš šel na Satoranského, ten odmítl setkání: Ale na zápas může kdokoliv

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český premiér Andrej Babiš středeční pracovní den ve Spojených státech zakončil za doprovodu manželky Moniky návštěvou zápasu NBA, ve kterém se klub Washington Wizards střetnul s Dallasem. S českým basketbalistou Tomášem Satoranským, který hraje za Washington, se ale nesetkal, aktuálně nejlepší český hráč se s ním odmítl sejít."Osobní setkání jsem odmítl, na zápas však může dojít kdokoliv," napsal Satoranský přes facebook fanouškovi, který ho vyzýval, aby se s Babišem kvůli jeho politické minulosti nescházel. Záznam komunikace zveřejnil na facebooku portál proBasket.cz.

Andrej Babiš se s českým basketbalistou Tomášem Satoranským, který hraje za Washington, nesetkal, aktuálně nejlepší český hráč se s ním odmítl sejít.Andrej Babiš se s českým basketbalistou Tomášem Satoranským, který hraje za Washington, nesetkal, aktuálně nejlepší český hráč se s ním odmítl sejít.

Satoranský pomohl Dallas porazit 14 body, osmi doskoky a 11 asistencemi. Osm minut před koncem, kdy Dallas vedl o tři body, Satoranský čtyřmi body v řadě vrátil domácím vedení, následně nahrál na trojku Trevoru Arizovi a Wizards už výhru nepustili.

Babiš do Spojených států odcestoval v úterý, zpět do vlasti odletí v pátek. Dnes premiéra i s manželkou Monikou v Oválné pracovně Bílého domu přijme americký prezident Donald Trump. Poté Babiš uctí památku prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka u jeho památníku ve Washingtonu.

Manželka českého premiéra Andreje Babiše Monika umístila na svůj instagram video z basketbalového utkání Washingtonu s Dallasem.
Manželka českého premiéra Andreje Babiše Monika umístila na svůj instagram video z basketbalového utkání Washingtonu s Dallasem.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud