Babiš a Satoranský: Proč nedošlo k setkání premiéra a jediného Čecha v NBA? | iSport.cz
7. března 2019 • 11:43

Babiš šel na Satoranského, ten odmítl setkání: Ale na zápas může kdokoliv

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Všech 69 gólů Slavie: Podívejte se na Hušbauerovy rakety a další parádičky
TOP góly 5. nadstavbového kola: Jindřiškův přímák nebo Čermákova umístěnka k tyči
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český premiér Andrej Babiš středeční pracovní den ve Spojených státech zakončil za doprovodu manželky Moniky návštěvou zápasu NBA, ve kterém se klub Washington Wizards střetnul s Dallasem. S českým basketbalistou Tomášem Satoranským, který hraje za Washington, se ale nesetkal, aktuálně nejlepší český hráč se s ním odmítl sejít."Osobní setkání jsem odmítl, na zápas však může dojít kdokoliv," napsal Satoranský přes facebook fanouškovi, který ho vyzýval, aby se s Babišem kvůli jeho politické minulosti nescházel. Záznam komunikace zveřejnil na facebooku portál proBasket.cz.

Andrej Babiš se s českým basketbalistou Tomášem Satoranským, který hraje za Washington, nesetkal, aktuálně nejlepší český hráč se s ním odmítl sejít.Andrej Babiš se s českým basketbalistou Tomášem Satoranským, který hraje za Washington, nesetkal, aktuálně nejlepší český hráč se s ním odmítl sejít.Foto facebook.com/proBasketcz

Satoranský pomohl Dallas porazit 14 body, osmi doskoky a 11 asistencemi. Osm minut před koncem, kdy Dallas vedl o tři body, Satoranský čtyřmi body v řadě vrátil domácím vedení, následně nahrál na trojku Trevoru Arizovi a Wizards už výhru nepustili.

Babiš do Spojených států odcestoval v úterý, zpět do vlasti odletí v pátek. Dnes premiéra i s manželkou Monikou v Oválné pracovně Bílého domu přijme americký prezident Donald Trump. Poté Babiš uctí památku prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka u jeho památníku ve Washingtonu.

Manželka českého premiéra Andreje Babiše Monika umístila na svůj instagram video z basketbalového utkání Washingtonu s Dallasem.
Manželka českého premiéra Andreje Babiše Monika umístila na svůj instagram video z basketbalového utkání Washingtonu s Dallasem.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud