Satoranského klub je bez prezidenta. Grunfeld doplatil na absenci v play off | iSport.cz
3. dubna 2019 • 09:03

Satoranského klub je bez prezidenta. Grunfeld doplatil na absenci v play off

Autor: iSport.cz, ČTK
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Bayern - Tottenham 3:1. Šlágr ovládl bavorský velkoklub SESTŘIH LM: Bayern - Tottenham 3:1. Šlágr ovládl bavorský velkoklub
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neúspěšná sezona basketbalistů Washingtonu Wizards stála funkci dlouholetého prezidenta Ernieho Grunfelda. V klubu, za který hraje i český reprezentant Tomáš Satoranský, pracoval šestnáct sezon. Osmkrát se během Grunfeldovy éry Wizards dostali do play off, letos v bojích o titul budou chybět."V této sezoně jsme nesplnili stanovené cíle. Navzdory tomu, že nás postihla zranění klíčových hráčů, je potřeba z toho vyvodit odpovědnost," uvedl v úterý majitel Washingtonu Ted Leonsis.

Třiašedesátiletý Grunfeld, olympijský vítěz s týmem USA z Montrealu 1976, byl prezidentem Wizards od roku 2003. V tomto ročníku má klub zatím bilanci 32 výher a 46 porážek a před sebou ještě čtyři zápasy.

Nejcitelnější ztrátou pro Wizards bylo zranění rozehrávače Johna Walla, jenž stihl jen 32 utkání. Satoranský v klubu působí třetí sezonu a poprvé si play off nezahraje.

 
Články odjinud


Články odjinud